کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: سجاد - چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ۱۳۸٩

 

iran flag

waterfall iran

آبشار بیشه طبیعت بکر و زیبای استان لرستان در فاصله ۵٠ کیلومتری شهرستان خرم آباد واقع گردیده است.

کلیپ آبشار بیشه برای موبایل با پسوند تری جی پی 3gp mobile clip Bishe Waterfall

Nature Of Iran Lorestan Khorramabad city

 

download

--------------------------------------------------------------------------------------------

Photo Gallary of Bishe Waterfall Iran Lorestan Khorramabad City

عکس های دیدنی از آبشار بیشه طبیعت زیبای لرستان

بر روی عکس ها کلیک نمایید تا در اندازه های بزرگتر ببینید

waterfall iran waterfall iran waterfall iran  waterfall iran

نویسنده: سجاد - دوشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳۸٩

پذیرش دانشجو کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کشاورزی دانشگاه سیدنی استرالیا

Dear All,
 
FYI.
 
Best Regards,
 
 
 
 
There are opportunities for three postgraduate scholarships (Masters and
PhD) in wheat cereal rust genetics at University of Sydney.
The candidates from east Africa especially women are encouraged to apply,
but it is not limited to this region only!
The deadline is May 14 already.
 
Postgraduate scholarship in cereal rust pathology and genetics (PhD)
http://agile2.ucc.usyd.edu.au/ro/opportunities/scholarships/449
 
Postgraduate scholarship in cereal rust pathology and genetics (MAgSci)
http://agile2.ucc.usyd.edu.au/ro/opportunities/scholarships/450
 
Postgraduate scholarship in cereal rust pathology and genetics (MAg)
http://agile2.ucc.usyd.edu.au/ro/opportunities/scholarships/451

www.agrobreed.ir

 

نویسنده: سجاد - یکشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٩
اهمیت وبلاگها در فضای مجازی
وبلاگ، وب نامه، وب نوشت، تار نگار یا بلاگ؛ رسانه ای ساده و انعطاف پذیر است که حال ارتقاء ارتباطات در عالم اینترنت و بازتاب تعامل انسان با این فضای باز مجازی است. رسانه ای که با رشد چشمگیر خود، جوانان ایرانی را در رتبه دهم رده بندی جهانی قرار داده است. (با توجه به درصد کم کاربران اینترنت به نسبت جمعیت کل جمعیت در ایران این رتبه بسیار قابل توجه است.)
وبلاگ چیست؟
وبلاگ، وب نامه، وب نوشت، تار نگار یا بلاگ؛ رسانه ای ساده و انعطاف پذیر است که حال ارتقاء ارتباطات در عالم اینترنت و بازتاب تعامل انسان با این فضای باز مجازی است. رسانه ای که با رشد چشمگیر خود، جوانان ایرانی را در رتبه دهم رده بندی جهانی قرار داده است. (با توجه به درصد کم کاربران اینترنت به نسبت جمعیت کل جمعیت در ایران این رتبه بسیار قابل توجه است.)

وبلاگ توانسته پتانسیل بالایی را برای استفاده های شخصی و حرفه ای ایجاد کند، به طوری که امروزه اشخاص، گروه ها، احزاب، تشکل ها و... زیادی از آن برای ارائه عقاید و نظرات خود استفاده می کنند. درواقع وبلاگ ها عبارتند از روزنامه های شخصی روی شبکه اینترنت که با برنامه ای ساده اداره می شوند. بلاگ ها عامدانه اطلاعات عینی و عقاید شخصی را با هم آمیخته و اغلب با یک لینک به منبع اصلی، یک بلاگر دیگر و یا مقاله ای که وبلاگ نویس مزبور مورد تحلیل قرار داده و یا مایل است آن ها را به مخاطبین خود معرفی کند، همراه هستند.

پیدایش وبلاگ
اولین وبلاگ توسط «تیم برنرز لیTim Berners Lee » مخترع وب، ایجادشد که درآن وی به سایت های جدیدی که در آن زمان روی اینترنت فعال می شدند، اشاره می کرد. درفاصله بین سال های 1996 تا 1997 که از آن به عنوان «انفجار وب» نام برده می شود، چندین وبلاگ جدید ایجاد شد و پس از آن شاهد گسترش وعمومی شدن وبلاگ ها بودیم. در سال 1999 با راه اندازی چندین سرویس رایگان و ارزان قیمت در رابطه با وبلاگ و وبلاگ نویسی، تعداد آنان روبه افزایش نهاد و تا اواسط سال 2000 بیش از یک هزار وبلاگ ایجاد شد و این رقم تا اواسط سال 2002 به بیش از نیم میلیون رسید. با این حال در ژوئن سال 2003 تعداد وبلاگ ها بین 4/2 تا 9/2 میلیون اعلام شد و در ابتدای سال 2005 تعداد آن به مرز 10میلیون رسید و هم اکنون حدود 48میلیون وبلاگ در اینترنت وجود دارد و تعداد وبلاگ ها در جهان به طور متوسط هرشش ماه یکبار دوبرابر می شود.»

وبلاگ نویسی، روزنامه نگاری نوین
امروز نقش جوانان ایرانی در تولید محتوای وبلاگ های فارسی غیرقابل انکار است؛ جوانانی که توانسته اند علاوه بر انتقال تجربیات و دانش و اطلاعات خود به دیگران، به گسترش ارتباطات نیز کمک کنند.

بررسی ها نشان می دهد پیامدها و تأثیرات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی وبلاگ های فارسی بعنوان یکی از مظاهر تکنولوژی های نوین اطلاعاتی حائز اهمیت است. به بیان ساده تر، وبلاگ ها می توانند یک بستر مناسب برای نوآوری های فناوری آموزشی باشند.

برای وبلاگ نویسی شاید بهترین تعریف، روزنامه نگاری نوین باشد، این شیوه نوین به خاطر شخصی بودن فاقد عناصر سازمانی مثل هیئت تحریریه و... هستند و به همین دلیل برخی آن را فاقد استانداردهای روزنامه نگاری می دانند. این در حالی است که امروزه حتی بسیاری از روزنامه های بزرگ و مطرح غرب مثل روزنامه «گاردین» و «نیویورک تایمز» دارای وبلاگ هستند.

آفات وبلاگ نویسی در ایران
اگر سیر حرکتی وبلاگ ها را در یک تحقیق مورد بررسی کارشناسی قرار دهیم، خواهیم دید که از سال 1378 تا 1380 به بعد که وبلاگ نویسی در ایران به طور جدی شکل گرفت، این فضا قربانی دو دلیل عمده شد. اول اینکه مسئولان مربوطه و ذیصلاح به دلیل این که با این فضا آشنا نبودند، تصمیمات غلطی را اتخاذ کردند و ضعف قوانین موجود نیز مزید بر علت شد. دوم افراطیونی که پس از مدتی وبلاگ نویسی، به فعالیت های مغرضانه علیه امنیت کشور پرداختند و بدون رعایت موازین عرفی، اخلاقی و قانونی یکه تاز میدان شدند و پس از مدتی با برخورد مراجع قضایی مواجه گردیدند.

اهمیت رسمی شدن وبلاگ ها
اهمیت، رسایی و رسمی شدن حوزه وبلاگ ها را از آنجا می توان دریافت که بسیاری از دولتمردان، احزاب رسمی و مسئولین جمهوری اسلامی از وبلاگ ها برای تعامل با اقشار اجتماعی بهره گیری می کنند، از این رو، دیگر نمی توان وبلاگ ها را وب سایت های غیررسمی دانست که وبلاگ نویسان از آن به عنوان دفترچه خاطرات خود استفاده می کردند. توجه به محتوای وبلاگ ها، که امروزه قسمت اعظم آن به اخبار و نوشته های تحلیلی و انتقادی اختصاص داده شده، لزوم توجه به این حوزه را از چند زاویه مهم جلوه می دهد:

اول: غالب مخاطبین و خوانندگان وبلاگ ها را اقشار خاص جامعه، روشنفکران، دانشجویان و زنان تشکیل می دهند. افرادی که با رسانه های رسمی اغناء نمی شوند و با روحیه نوجو و افکار رادیکال خود به دنبال دست یافتن به مطالب و تحلیل های جدید هستند.

دوم: رشد حیرت انگیز و بلاگ های فارسی و حساسیت های ناظران داخلی و خارجی نسبت به وقایع کشور وعلل اقبال جوانان از این پدیده نوظهور می باشد. مجامعی که با پرداختن هزینه های هنگفت، سعی در تخطئه نظام اسلامی دارند مطمئناً از رویکرد و بلاگ ها آنچه را که بخواهند برداشت می کنند و در سطح بین الملل بازتاب می دهند. مانند خبرگزاری رویترز و سایت CNN که عمده اشتیاق و علاقه کاربران ایرانی را مسائل جنسی و فرهنگ غرب عنوان می کنند و مدعی اند کاربران ایرانی به دلیل محدویت های اجتماعی در این زمینه ها به وبلاگ وبلاگ نویسی گرایش پیدا کرده اند.

سوم؛ و آخرین نکته اینکه فارغ از تمام وجوهات مثبت وبلاگ وبلاگ نویسی که شامل گسترش زبان فارسی، تعامل سازنده کاربران با یکدیگر، رونق و گسترش مباحث علمی، تخصصی و... می باشد؛ هستند وبلاگ هایی که امروزه نقش نشریات زردی را بازی می کنند که هدفشان تنها ارضاء حس کنجکاوی و هیجانی مخاطبین و تحریک آن هاست. اطلاعاتی که این وبلاگ ها به مخاطبین خود می دهند غالباً شامل تحلیل ها و اخباری با سوگیری های خاص است که بدون رعایت اصول خبرنگاری، اطلاعات غیرواقعی، کذب و مخربی را به مخاطب القاء می کنند.

همانطور که اشاره شد وبلاگ، فرم خاصی از وب سایت است که به طور متناوب به روز می شود و مطالب به ترتیب تاریخ در آن مرتب می شوند. رسانه ای با پتانسیل بسیار بالاکه زمینه را برای فعالیت های شخصی و حرفه ای فراهم آورده است. کارشناسان، وبلاگ را به عنوان جایگزین روزنامه نگاری می دانند چنانچه آندرو گرومت می گوید: «وبلاگ ها با تکنولوژی ساده و قابل دسترس، جایگزینی برای جریان های خبری سنتی شده اند و اکنون هر شهروندی می تواند یک خبر نویس باشد و از آنجا که پوشش خبر تاثیر فراوانی بر مسائل سیاسی دارد، وبلاگ ها به عنوان رسانه های جدید می توانند در انتشار خبرها تاثیر زیادی در پوشش خبری و در نتیجه بر سیاست بگذارند.»2

شاهد این مدعی که نشان از قدرت بالای وبلاگ ها دارد موضوع تحریف نام خلیج فارس به خلیج عربی توسط «نشنال جئوگرافیک» در سال گذشته بود که وبلاگ نویسان ایرانی با پیام ها و طومارهای اینترنتی خود آن ها را وادار به اصلاح اشتباه خود کردند. واقعیت این است که وبلاگ ها علاوه بر کارکردهای خبری و تحلیلی مثبت خود در مینه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... می توانند به مثابه ابزاری جهت تخریب و جریان سازی نیز مورد استفاده قرار گیرد. به عبارت دیگر وبلاگ تیغ دو لبه ای است که هم فرصت است و هم تهدید. طبیعتاً بسیاری از وبلاگ نویسان در حوزه های فعالیت و تخصصی خود می نگارند، اما هستند افرادی که در حوزه های سیاسی و اجتماعی ورای نقدهای منصفانه با گرایشات یکسویه - و غالباً مغرضانه - خود به تخریب اشخاص، گروه ها، احزاب و حتی نظام جمهوری اسلامی می پردازند؛ که این می تواند به صورت خطری جدی خودنمایی کند.
نویسنده: سجاد - چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸٩

سال همت مضاعف ، کار مضاعف گرامی باد


 

 

 

ایام فاطمیه تسلیت باد

 

اولین مجله الکترونیکی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)

www.aeka.persianblog.ir

آخرین اخبار و مقالات علمی تخصصی کشاورزی را می توانید  به طور کاملا رایگان استفاده نمایید.

ما می خواهیم در جهت بالابردن سطح اطلاعات و دانش تخصصی مهندسین کشاورزی نقش آفرینی کنیم و گامی در جهت تولید علم برداریم.

شما می توانید در این هدف با ارزش کمک و همکاری نمایید:

با تبلیغ و ترویج و معرفی این سایت

با ارسال مطالب روز دنیا و ایران اسلامی در زمینه کشاورزی

با راهنمایی و پیشنهادات ارزشمند خودتان

و ...

ما اعتقاد به کار گروهی و ترویج فعالیت های گروهی هستیم و می دانیم مجموع فعالیت های گروهی را باید در ایران ترویج و فرهنگ سازی کرد.

ما منتظر همکاری و کمک شما هستیم.

آدرس پست الکترونیکی ما:

sajad252003@gmail.com

sajad252003@yahoo.com

www.aeka.persianblog.ir

www.precision-agriculture.persianblog.ir

با تشکر 

مدیریت مجله دانش سبز

نویسنده: سجاد - چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸٩

لیست سایت های کشاورزی

www.aeka.persianblog.ir


مجله علمی خبری کشاورزی  دانش سبز

 

www.aeka.persianblog.ir

خبرگزاری کشاورزی www.iana.ir


  لیست پایگاه‌های اطلاع رسانی حوزه مهندسی کشاورزی     

لیست سایتهای مهندسی کشاورزی:

ردیف

نام سایت

آدرس

1.         

سازمان امور عشایر ایران

www.ashayer.ir

2.         

کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران

www.irncid.org

3.         

موسسه تحقیقات جنگل و مرتع

www.rifr-ac.ir

4.         

مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی

www.azaran

.org.ir/farsi/links.htm

5.         

موسسه تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری

www.scwmri.ac.ir/farsi

6.         

مرکز ملی تحقیقات شوری

www.insrc.org

7.         

موسسه تحقیقات علوم دامی کشور

www.asri.ir

8.         

موزه آب یزد

www.watermuseum.ir/fr

9.         

سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان(zanjan.agri-jahad)

www.zanjan.agri-jahad.ir

10.      

اتحادیه مرکزی تعاونیهای روستایی و کشاورزی ایران

www.keshavarzonline.com

11.      

معاونت امور برنامه‌ریزی و اقتصادی

www.dpe.agri-jahad.ir

12.      

مؤسسه پژوهش‌های برنامه‌ریزی و اقتصاد کشاورزی

www.agri-peri.ir

13.      

سازمان جنگل‌ها مراتع و آبخیزداری کشور

www.frw.org.ir

14.      

موسسه تحقیقات بیوتکنولوژی کشاورزی

www.abrii.ac.ir

15.      

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران

www.anreo.com

16.      

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور

mazandaran.agri-eng.com

17.      

پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی

www.abrii.ac.ir

18.      

نمایشگاه تخصصی و بین المللی اینترنتی کشاورزی دامپروری مواد غذائی و صنایع وابسته ایران

www.iranagribiz.com

19.      

موسسه تحقیقات برنج کشور

www.rrii.ir

20.      

موسسه تحقیقات آفات و بیماری های گیاهی

www.ppdri.ac.ir

21.      

مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس

www.farsagres.ir

22.      

مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان غربی

www.azaranrc.ir

23.      

سازمان ترویج، آموزش و تحقیقات کشاورزی

www.areo.ir

24.      

سازمان تحقیقات و آموزش کشاورزی/ مرکز تحقیقات کشاورزی ورامین

varamin.areo.ir

25.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه

kermanshah.areo.ir

26.      

پایگاه ارتباطی اتاق فکرجهاد کشاورزی

www.ajt.ir

27.      

سازمان امور اراضی

www.arazi.ir

28.      

مرکز اطلاع رسانی مرغداران ایران

ipiran.com

29.      

Iranian information centre of food and agriculture trade

اطلاعات در زمینه صنایع غذایی و کشاورزی ایران

www.iranagrofood.com

30.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان

khorasan.areo.ir

31.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان شمالی

www.nkanrrc.ir

32.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان

semnan.areo.ir

33.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان قزوین

qazvin.areo.ir

34.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان ایلام

ilam.areo.ir

35.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان لرستان

lorestan.areo.ir

36.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل

ardabil.areo.ir

37.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد

yazd.areo.ir

38.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان سیستان

sistan.areo.ir

39.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان بلوچستان

baloochestan.areo.ir

40.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان کردستان

agrik.areo.ir

41.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان

kerman.areo.ir

42.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی جیرفت و کهنوج

jiroft.areo.ir

43.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان

zanjan.areo.ir

44.      

تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان مرکزی

markazi.areo.ir

45.      

انجمن مهندسی ماشین‌های کشاورزی و مکانیزاسیون ایران

www.isamme.ir

46.      

ایران گل آرا (مقالات و تحقیقات کلیه گرایش های مهندسی کشاورزی)

www.irangolara.com

47.      

سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران

jkmaz.ir

48.      

شبگه خبری آب ایران

www.wnn.ir

49.      

گیاه پزشکی دانشگاه شاهد تهران

www.ppshahed.com

50.      

ایران آبادی (سایت ، تحلیلی و اطلاع رسانی توسعه روستایی و کشاورزی ایران)

www.iranabadi.ir

51.      

کاریز (انجمن علمی دانشجویی مهندسی آب پردیس ابوریحان – دانشگاه تهران)

www.kariz.org

52.      

علوم آب و کشاورزی

www.sular.coo.ir

53.      

پایگاه اطلاع رسانی شبکه آبیاری دز (شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان)

www.dezco.ir

54.      

سایت اطلاع رسانی هرس

www.haras.ir

55.      

شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی مغان

www.moghanidn.co.ir

56.      

سایت جهاد کشاورزی استان زنجان

www.zanjan.agri-jahad.ir

57.      

شبکه اطلاع رسانی گندم ایران

www.iranwheat.ir

58.      

مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی ایران

www.mech.agri-jahad.ir

59.      

شرکت سهامی پشتیبانی اموردام کشور

www.iranslal.com

60.      

بانک اطلاعاتی متخصصین علوم کشاورزی و منابع طبیعی ایزان

bank.agr.ir

61.      

سایت تخصصی ماهیان آکواریومی

aqua-quest.ir

62.      

اداره کل شیلات استان خراسان رضوی

www.khr-shilat.ir

63.      

پایگاه اطلاع رسانی شیلات فارس

www.farsfisheries.com

64.      

پژوهشکده میگوی کشور

www.isrc.ir

65.      

اداره کل شیلات خوزستان

www.khzshilat.ir   

66.      

پژوهشکده آبزی پروری جنوب کشور

www.siarc.ir

67.      

پایگاه جامع اخبار، مقالات و اطلاعات کشاورزی و زیست شناسی

www.parsbiology.com

68.      

اداره کل شیلات استان مازندران

www.shilat-maz.ir

69.      

شیلات استان زنجان

www.shilatzanjan.com

70.      

اداره کل شیلات استان سیستان

www.shilat-sistan.ir

71.      

اداره کل شیلات استان گیلان

www.shilatguilan.ir

72.      

اداره کل شیلات هرمزگان

www.hpf.ir

73.      

اداره کل شیلات استان کرمانشاه

www.kermanshahfisheries.ir

74.      

پایگاه جامع علوم و فناوری گیاهان داروئی ایران

www.scitech-iran.com

75.      

مرکز اطلاعات و مدارک علمی کشاورزی

www.agrisis.org

76.      

پایگاه میوه و سبزی‌ ایران

www.fruit.ir

77.      

دام ایران (سایت رسمی اتحادیه سراسری تعاونی های کشاورزی صنعت دامپروری کشور)

www.damiran.com

78.      

انجمن متخصصین علوم دامی خراسان

skhass.org

79.      

انجمن جهانی علوم طیور – شاخه ایران

wpsa.ir

80.      

شبکه خبری و اطلاع رسانی صنعت مرغداری

www.itpoultry.com

81.      

انجمن متخصصین علوم دامی

damparvaran.1talk.net

82.      

پژوهشکده گیاهان داروئی جهاد دانشگاهی

www.imp.ac.ir

83.      

گیاه پزشکی

www.sabzineh.ir

84.      

سایت اطلاع رسانی هرس

www.haras.ir

85.      

پایگاه تخصصی دانش کشاورزی

www.gonbad-agri.ir

86.      

انجمن علوم خاک ایران

www.soiliran.org

87.      

شبکه خبری آب ایران

www.wnn.ir

88.      

انجمن علوم باغبانی ایران

www.irshs.ir

89.      

مرکز تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری

www.scwmri.ac.ir

90.      

سایت علمی خبری دام و طیور

www.farmiran.ir

91.      

انجمن هلشتاین ایران

www.iranholstein.net

92.      

انجمن مهندسی آبیاری و آب ایران

www.isiwe.ir

93.      

انجمن علوم علف های هرز ایران

www.ppdri.ac.ir

94.      

انجمن بیماری شناسی گیاهی ایران

www.ips.ir

95.      

انجمن ارزیابی محیط زیست

www.iraneia.ir

96.      

نمایشگاه بین المللی صنعت طیور و دامپروری

www.iranagrin.ir

97.      

پ‍ژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری

www.scwmri.ac.ir/farsi/

98.      

موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع

www.rifr-ac.ir

99.      

وزارت جهاد کشاورزی

www.agri-jahad.ir

100.   

وبلاگ نشریه الکترونیک فارم

www.farm.blogfa.com

101.   

کشاورز جوان-نخستین مجله اینترنتی علوم کشاورزی

www.keshavarzejavan.com

102.   

موسسه اطلاعات مرغداری

www.infopoultry.net/home

103.   

پایگاه اطلاع رسانی شیلات ایران

www.shilat.com

104.   

مرکز تحقیقات و بررسی مسائل روستایی

roosta.areo.ir/

105.   

ایانا

www.iana.ir

106.   

صنایع غذایی ایران

www.iranfood.net

107.   

پایگاه تخصصی زعفران ایران

www.iransaffron.org

108.   

گیاهپزشکان ایران

www.ippsn.ir

109.   

سازمان جهاد کشاورزی استان همدان(hamedan.agri-jahad)

www.hamedan.agri-jahad.ir

110.   

سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه(agri-jahad)

www.kermanshah.agri-jahad.ir

111.   

موسسه تحقیقات برنج کشور (rrii)

www.rrii.ir

112.   

موسسه تحقیقات پسته ایران(pri)

www.pri.ir

113.   

موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند (sbsi)

www.sbsi.ir

114.   

بانک اطلاعات کشاورزی (keshavarzi)

www.keshavarzi.com

115.   

مرکز اطلاع رسانی صنایع غذایی و کشاورزی ایران

www.iranagrofood.com

لیست مجله های الکترونیکی مهندسی کشاورزی

ردیف

نام مجله

آدرس

1.         

فصلنامه اقتصاد کشاورزی و توسعه

www.agri-peri.ir

2.         

فصلنامه پژوهش در علوم کشاورزی

jras.khuisf.ac.ir

3.         

فصلنامه پژوهش و سازندگی

www.pajouheshmag.ir/official/1048/f-archive.asp?p=3

4.         

مجله چغندر قند

www.sbsi.ir/sbsi_journal.htm

5.         

فصلنامه علوم کشاورزی و منابع طبیعی

jasnr.com/archive.htm

6.         

ماهنامه دانش غذا و کشاورزی

www.foodagri.com

7.         

ماهنامه صنعت مرغداری

www.poultry.ir

8.         

ماهنامه کشاورزی و غذا

www.agrifoodmagazine.ir/official/2870/archive.asp

9.         

کشاورز جوان

www.keshavarzejavan.com

10.      

پژوهش کشاورزی

www.basu.ac.ir

11.      

روستا و توسعه

roosta.areo.ir/HomePage.aspx?TabID=10435&Site=roosta.areo&Lang=fa-IR

12.      

مجله علمی شیلات ایران (فارسی)

www.ifro.ir/portal.aspx?tabid=138

13.      

ماهنامه دام، کشت و صنعت

www.iranagrimagazine.com

14.      

علوم و صنایع مرغداری

www.iranpoultry.com

  لیست وبلاگ‌ها و سایر پایگاه‌های مهندسی کشاورزی

ردیف

نام سایت

آدرس

1.       

مهندسی مرتع و آبخیز داری

ma87.mihanblog.com

2.       

انجمن علمی علوم باغبانی دانشگاه تهران

horticulture-ut.persianblog.ir

3.       

باغبانی

www.narvan67.blogfa.com

4.       

علوم باغبانی

www.basu-garden.ir

5.       

خاکشناسی

www.pedology.blogsky.com

6.       

مرجع کامل کتابهای خاکشناسی

soilbook.blogfa.com

7.       

انجمن علمی خاک شناسی

www.khaka.mihanblog.com

8.       

عملیات مرتع و آبخیزداری

kaktus2005.blogfa.com

9.       

farmer

farmer.parsiblog.com

10.    

وبلاگ اختصاصی مرتع 86 دانشگاه ملایر

marta-86.blogfa.com

11.    

گیاهپزشکی و مهندسی کشاورزی

giyah.

12.    

گیاه پزشکی باهنر کرمان

jamplant.blogsky.com

13.    

PEDOLOGY - سوالات کارشنـاسی ارشــد خاکشناسی

www.torpaqlar.blogspot.com

14.    

چغندر قند از کاشت تا برداشت

beet.blogfa.com

15.    

دانه های روغنی

www.oilseedcsssc.blogfa.com

16.    

گیــاهپــزشــکی گیـــلان

www.gilan-plant-protect.blogfa.com

17.    

گیاه پزشکان یاسوج

www.gpy.blogfa.com

18.    

داروی طبیعت

ostadrooyesh.blogfa.com

19.    

آبیاری چی ها (گروه مهندسی کشاورزی-آب دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین)

abyarichiha.blogfa.com

20.    

کشاورزی ارگانیک

www.organic-agriculture.persianblog.ir

21.    

خاک خوب (اطلاع رسانی در حوزه علوم خاک و بیابان)

atarezaei.blogfa.com

22.    

مهندسی آبخیزداری

abkhiz.blogfa.com

23.    

مرتع و آبخیز

martaa-abkhiz.blogfa.com

24.    

مهندسی آبخیزداری

mim2006.blogfa.com

25.    

باغبانی علمی

horticulture.persianblog.ir

26.    

وبلاگ تخصصی کشاورزی و باغبانی

agrodc.blogpars.com

27.    

شاهراب (SHAHRAB)

agrishahroodut.blogfa.com

28.    

زه آب (وبلاگ تخصصی زه کشی)

zehab.persianblog.ir

29.    

انتقال آب و زهکشی (حاوی مطالب علمی وآموزشی رشته انتقال آب و زهکشی

ansari711.blogfa.com

30.    

مهندسی کشاورزی - آب

sinab84.mihanblog.com

31.    

مهندسی باغبانی (مرند)

hadi1053.blogfa.com

32.    

گیاهپزشکی

pathogen.blogfa.com

33.    

گیاهپزشکی پردیس نازلو

urmiaplantprotection.blogfa.com

34.    

گیاهان دارویی

www.plant.mihanblog.com

35.    

وبلاگ تخصصی گیاهپزشکی

plantpatology.blogfa.com

36.    

وبلاگ تخصصی علوم دامی

www.waterstar.blogfa.com

37.    

دامداری نوین

damdarinovin.pib.ir

38.    

رویان (بزرگترین مجله کشاورزی اینترنتی)

www.royan4.blogsky.com

39.    

وبلاگ اختصاصی پرورش گاو

dairycattle.blogfa.com

40.    

وبلاگ باغبانی دانشکده کشاورزی بوعلی سینا

www.agrisina.blogfa.com

41.    

کشاورزی پایدار

rezashahvali.blogfa.com

42.    

Agriscience (ژنتیک و اصلاح دام و گیاه ، زراعت و دامپروری)

www.agriscience.blogfa.com

43.    

علوم دامی (کامران روشندل)

kamranroshandel.blogfa.com

44.    

پرورش گل و گیاه (معرفی و آموزش پرورش گلها و گیاهان زینتی)

www.jardining.blogfa.com

45.    

کشاورزان جوان کاشان

etkeshavarz.blogfa.com

46.    

بیماری شناسی گیاهی دانشگاه شاهد

phytopatology.blogfa.com

47.    

زراعت و اصلاح نباتات (کشاورزی دانشگاه چمران)

www.agro84.blogfa.com

48.    

ماشینهای کشاورزی

www.machinalat.blogfa.com

49.    

باغبان باشی

faridbag.blogfa.com

50.    

انجمن گروهی مهندسان کشاورزی ایران

anjomanagri.blogfa.com

51.    

وبلاگ تخصصی بیماری شناسی گیاهی-سیستان

www.khandan.blogfa.com

52.    

انجمن و هسته گیاهپزشکی دانشگاه خوراسگان
(گیاه پزشکی نوین)

www.plantprotection1.blogfa.com

53.    

انجمن گیاهپزشکی دانشگاه آزاد رفسنجان

narcius.mihanblog.com

54.    

گیاهپزشکی دانشگاه تهران

plantprotections.blogfa.com

55.    

Phytopathology بیماری شناسی گیاهی- ایران

www.phytopathology.blogfa.com

56.    

زراعت مدرن

www.zaraat.blogfa.com

57.    

شبکه تحقیقات گیاهان داروئی

www.mprn.ir

58.    

وبلاگ گیاه پزشکی دانشگاه کشاورزی ساری

ggosu.parsiblog.com

59.    

پزشکان گیاهان

www.plantago.blogfa.com

60.    

بیماری شناسی گیاهی دانشگاه تربیت مدرس

tmu-plantpathology.blogfa.com

61.    

انجمن علمی تخصصی گیاهپزشکی دانشگاه رازی

plantprotection-razi.blogfa.com

62.    

وبلاگ دانشجویان دانشکده کشاورزی سراوان

www.ake.blogfa.com

63.    

انجمن علمی گیاهپزشکی پردیس ابوریحان

tu-myco.mihanblog.com

64.    

تصاویری از گاو

gaveghashang.blogfa.com

65.    

دور نگاهی به صنعت طیور کشور

www.behshahrpoultry.blogfa.com

66.    

مهندسی تولیدات دامی

khiyav2.blogfa.com

67.    

وبلاگ آموزشی دامداران اقلید

eghliddam.blogfa.com

68.    

پرورش شتر مرغ

apadanayemehriz.parsiblog.com

69.    

ژنتیک و اصلاح نژاد دام و طیور

animalgenetics.persianblog.ir

70.    

نژادهای دامی سیستان (دام,طیور,آبزیان)

ssistandam.blogfa.com

71.    

مروج دامپروری(آموزشی و ترویجی)

eadam.blogfa.com

72.    

دامپروری روز

www.damparvaryrooz.blogfa.com

73.    

دامپروری

damparvari.blogfa.com

74.    

مهندسی کشاورزی رودهن

www.agri-roudehen.blogfa.com

75.    

وبلاگ تخصصی امور دام و دامپروری

sharifeh.blogfa.com

76.    

مکانیزاسیون کشاورزی دانشگاه تهران

shpk.blogfa.com

77.    

آبیاری (کشاورزی - اب- ابیاری)

abiyari.blogfa.com

78.    

باغبانی پایتخت

www.horticulture-shahed.blogfa.com

79.    

مهندسی تولیدات دامی (مجله علمی رشته تولیدات دامی با انضمام عمومی)

rameni.blogfa.com

80.    

مهندسی کشاورزی – علوم دامی

www.animal-sciencequ.blogfa.com

81.    

animalscience

animalscience.mihanblog.com

82.    

بانک مقالات و مطالب علوم دامی

www.t.t.d.mihanblog.com

83.    

علم و دامپروری (تخصصی دام- دامپزشکی ،طیور و آبزیان و بیماریها)

ghasem17.blogsky.com

84.    

دامپرور(مقالات دامپروری_گاو شیری_ طیور _گوسفند _ماکیان_نشخوار کنندگان_دانلود_نرم افزار_کتابهای الکترونیک_و..)

damparvar.blogfa.com

85.    

علوم دام  (پرورش گاو)

www.mehdinamdar.blogfa.com

86.    

مرکزعکس های کشاورزی

www.photofarmer.blogfa.com

87.    

مهندسی آبخیزداری (مقالات وتحقیقات در زمینه های مهندسی آب - آبخیزداری- کشاورزی ومنابع طبیعی)

www.vahidvaka.blogfa.com

88.    

شیلنا

www.shilna.blogfa.com

89.    

ماهی و همه چیز در رابطه با آن

www.fish2007.blogfa.com

90.    

شیلات

www.shilatiran.blogfa.com

91.    

animalscience

www.animalscience.mihanblog.com

92.    

انجمن علمی گروه علوم دامی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران

Animal science of Tehran University-ASTU

www.astu.blogfa.com

93.    

نشریه الکترونیکی فارم

www.farm.blogfa.com

94.    

علوم دامی

(مقالات علوم دامی(

www.peapers.blogfa.com

95.    

وبلاگ انجمن علمی گروه علوم دامی دانشگاه آزاد اسلامی رشت

asrasht.blogfa.com

96.    

وبلاگ تخصصی مهندسی علوم دامی

olomedam.blogfa.com

97.    

بانک مقالات و مطالب علوم دامی

www.t.t.d.mihanblog.com

98.    

وبلاگ تخصصی علوم دامی

www.asbirjand.mihanblog.com

99.    

مقالات علوم دامی

www.hamedfaraji.mihanblog.com

100. 

ورودیهای شیلات تهران-شمال

www.shillat84.persianblog.ir

101. 

تکثیر و پرورش ماهی های اکواریومی  

www.akvarum4you.blogfa.com

102. 

تکثیر و پرورش ماهی فایتر

fighter-fish.blogfa.com

103. 

آکواریوم ماهیان گوشتخوار

www.mahieman2.blogfa.com

104. 

علوم دامی دانشگاه زنجان

www.damestan.persianblog.ir

105. 

وبلاگ تخصصی علوم دامی

animal-science.coo.ir

106. 

مقالات مرتبط با شیلات

www.fisheryandfish.blogfa.com

107. 

اداره کل شیلات استان بوشهر

shilat-bushehr.blogfa.com

108. 

شیلات گناوه

www.shilat-gnavh.blogfa.com

109. 

آبزی پروری

aqu.blogfa.com

110. 

رفقای شیلاتی

rofaghaieshilati.blogfa.com

111. 

آکواریوم و دنیای ماهی ها

world-fish.blogfa.com

112. 

ماهی زینتی

www.mahieman.blogfa.com

113. 

آبزی دان

www.abzidan.persianblog.ir

114. 

دنیای شیلات (مقالات شیلاتی و عجایب جهان زیر آب)

shilat.blogfa.com

115. 

دنیای زیر آب

aquarium.blogfa.com

116. 

وبلاگ تخصصی ماهیان آکواریمی

iranaqua.blogfa.com

117. 

گلچین سایت های شیلاتی

hadi-alavi.persianblog.ir

118. 

مرد شیلاتی (پرورش ماهیان گرمابی و سرد آبی)

daneshjooyeshilat.blogfa.com

119. 

انجمن علمی شیلات دانشگاه آزاد اهواز

aeshilatahvaz.blogfa.com

120. 

شیلات (شگفتی های دنیای زیر آب و معرفی انواع آبزیان)

fishfishery.blogfa.com

121. 

با من از شیلات بگو

www.sasajani.blogfa.com

122. 

مکانیک ماشین های کشاورزی دانشگاه تبریز

agmechtu.blogfa.com

123. 

دنیای اعجاب انگیز گیاهان

nymphea-alba.blogfa.com

124. 

مهندسی کشاورزی

agriculture.parsiblog.com

125. 

مهندسی کشاورزی - زراعت

photocrop.blogspot.com

126. 

وبلاگ تخصصی مجله تحقیقات مهندسی کشاورزی

jaer.blogfa.com

127. 

وبلاگ دانشجویان دانشکده کشاورزی سراوان

ake.blogfa.com

128. 

نگهداری گلهای آپارتمانی

www.anzaliflowers.persianblog.ir

129. 

وبلاگ مهندسی آبخیزداری

www.abkhiz.blogfa.com

130. 

گالری عکس سیستم های آبیاری و زهکشی

galleryab2.blogfa.com

131. 

کارشناسی ارشد آبیاری و زهکشی - اهواز

www.ab-zeh.blogfa.com

132. 

مدیریت کشاورزی

www.agrimanager.blogsky.com

133. 

مهندسی کشاورزی _ باغبانی

baghbanigroup.mihanblog.com

134. 

شتر مرغ ایران

www.shotormorghir.persianblog.ir

135. 

آفتابگردان (آشنایی با مهندسی کشاورزی)

aliagriculture.persianblog.ir

136. 

مهندسی ماشین های کشاورزی

abooagri.blogfa.com

137. 

گیاهپزشکی و مهندسی کشاورزی

giyah.

138. 

وبلاگ مهندسی ماشین های کشاورزی

www.mashin-alaat.blogfa.com

139. 

وبلاگ تخصصی مکانیک ماشین های کشاورزی

agmech.wordpress.com

140. 

انجمن علمی مهندسی ماشین های کشاورزی

www.biosystem.pib.ir

141. 

مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی (وبلاگ انجمن علمی بخش مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی دنشگاه شیراز)

www.mashinshirazu.blogfa.com

142. 

انجمن علمی مهندسی ماشین های کشاورزی  (مهندسی ماشینهای کشاورزی دانشکده کشاورزی جیرفت - دانشگاه شهید باهنر کرمان)

www.mmkjiroft.blogfa.com

143. 

وبلاگ علمی مکانیک ماشین های کشاورزی 

www.combain.blogfa.com

144. 

مکانیزاسیون کشاورزی

farm5.blogfa.com

145. 

مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی 86 ارومیه

www.agri-machine.blogfa.com

146. 

وب سایت شخصی حسین زینل زاده تبریزی علوم و تحقیقات کشاورزی (مهندسی اصلاح نباتات و به ‌نژادی گیاهی)

www.hosseinzt.com/weblog

 

147. 

قارچ طلائی

goldenmushroom.persianblog.ir

148. 

نشریه تخصصی اصلاح نباتات

plantbreeding.mihanblog.com

149. 

باغبانی علمی

horticulture.persianblog.ir

150. 

خطر وحشتناک آفتکش ها

bahtaf.persianblog.ir

151. 

خبرهای تراریخته

geneonair.blogspot.com

152. 

گیاهپزشکی نوین

sepidar3.persianblog.ir

153. 

آموزشگاه کشاورزی سبزایران-آموزش قارچ گیاهان دارویی کشت گلخانه ای هیدروپونیک فضای سبز

www.sabziran.persianblog.ir

154. 

انجمن علمی زراعت واصلاح نباتات دانشگاه شهید چمران اهواز

www.zeraatejavan.blogsky.com

155. 

کشاورزی کاربردی

nasseryaa.persianblog.ir

156. 

بیولوژی و بیوتکنولوژی کشاورزی

agribio.blogfa.com

157. 

اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز خرم آباد

www.aeka.persianblog.ir

158. 

باغبان باشی

sajadbadiei.blogfa.com

159. 

وبلاگ تخصصی حشره شناسی

aent.persianblog.ir

160. 

کشاورزی ایران

www.agri-iran.persianblog.ir

161. 

گلریزی:مرکز آموزش کشت گلخانه ای

golrizi.persianblog.ir

162. 

کشاورز تنها

alonefarmer.blogfa.com

163. 

مقالات، طرحهای توجیهی،آموزش کشاورزی و دام

agri-eng.blogfa.com

164. 

علوم باغبانی  (دانلود رایگان کتاب و مقالات تخصصی کشاورزی (باغبانی))

www.hortscience.blogfa.com

165. 

مهندسی کشاورزی - زراعت (دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان - دانشکده علوم کشاورزی)

www.crop.blogsky.com

166. 

انجمن علمی گروه مهندسی آب دانشگاه زنجان

znu-irrigation.blogfa.com

167. 

مهندسی آب دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت

miauwe.mihanblog.com

168. 

مهندسی علوم خاک

www.soiliran.blogfa.com

169. 

وبلاگ تخصصی مهندسی تولیدات گیاهی

www.tolidategiahy.persianblog.ir

170. 

مهندس کشاورزی plant medico

mirkazemvahedi.blogfa.com

171. 

انجمن مهندسی کشاورزی-علوم خاک

mohandesiekeshavarzi.blogfa.com

172. 

مکانیزاسیون کشاورزی

agrimechanization.blogfa.com

173. 

مهندسی کشاورزی؛ آب-خاک-زراعت

agrishahroodut.blogfa.com

174. 

مهندسی کشاورزی – علوم دامی

animal-sciencequ.blogfa.com

175. 

انجمن علمی کشاورزی مشگین شهر

www.pnu-agri.blogfa.com

176. 

اقتصاد+کشاورزی

agrieco.blogfa.com

177. 

کشاورزی خواف

keshavarzykhaf.blogfa.com

178. 

کشــاورزان پیشــــرو

www.keshvarsanpishro.blogfa.com

179. 

اقتصاد کشاورزی پیام نور مرکز رزن

sgaer.blogfa.com

180. 

منم کشاورز کشاورزی و منابع طبیعی

gandom.coo.ir

181. 

دانشجویان علوم دامی دانشگاه آزاد مشهد

iaumdas.blogfa.com

182. 

کارشناسی ارشد زراعت

www.agronomy1.blogfa.com

183. 

مهندسی تولیدات دامی

rameni.blogfa.com

184. 

وبلاگ تخصصی اقتصاد کشاورزی

agri-economics.blogfa.com

185. 

مهندسی کشاورزی (سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور)

komeyli.blogfa.com

186. 

انجمن علمی گروه مهندسی آب دانشگاه زنجان (water engineering .dep)

znu-irrigation.blogfa.com

187. 

مجله جامع کشاورزی و فضای سبز

samani2008.blogfa.com

188. 

ارزیابی خسارت محصولات کشاورزی

khesarat.blogfa.com

189. 

وبلاگ تخصصی مهندسی آب و زهکشی فیزیک خاک

www.zakerab.blogfa.com

190. 

وبلاگ هسته علمی مکانیک ماشین های کشاورزی

www.mamsk.blogfa.com

191. 

مهندسی تولیدات گیاهی84 دانشگاه شهید باهنر

www.agri84.blogfa.com

192. 

خاک های ایران

soils.blogfa.com

193. 

Animal science of Tehran University-ASTU (انجمن علمی گروه علوم دامی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران)

www.astu.blogfa.com

194. 

وبلاگ علوم خاک ایران

iransoil.blogfa.com

195. 

مهندسی کشاورزی

mokova.blogfa.com

196. 

مهندسی کشاورزی(پیام نور تبریز)

www.mkpt.blogfa.com

197. 

معرفی رشته مهندسی کشاورزی - آب

e-irrigation.blogfa.com

198. 

مهندس کشاورزی(p.m)

mirkazem.

199. 

کشاورز تنها- مرکز مقالات کشاورزی کشاورز تنها

farmer.mihanblog.com

200. 

وبلاگ دانشجویان دانشگاه آزاد واحد زاهدان

www.uazadzahedan.blogfa.com

201. 

دنیای اعجاب انگیز گیاهان

rosaceae.blogfa.com

202. 

وبلاگ تخصصی مهندسی کشاورزی

agriculture.mihanblog.com

203. 

مهندسی کشاورزی دانشگاه پیام نور گرمسار

gae-pnu.blogfa.com

204. 

وبلاگ آبخیداری میم

mim2006.blogfa.com

205. 

مهندسی کشاورزی - زراعت و اصلاح نباتات

crop.blogfa.com

206. 

مهندسین کشاورزی زاهدان

keshavarzanejavan.blogfa.com

207. 

انجمن علمی گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه تهران

anjoman-elmi.blogfa.com

208. 

کشاورزی (زراعت و اصلاح نباتات)

keshavarzei.blogfa.com

209. 

کشاورزی(یافته های تصویری)مهندس فکوری فرد

www.fakoryfard.blogfa.com

210. 

وبلاگ گروه مهندسی آب دانشگاه آزاد سنندج

water-ab.blogfa.com

211. 

مهندسی کشاورزی گرایش دامپروری

mrfn.blogfa.com

 b647b0d7ea0946ffd31ced262f609420

 

نویسنده: سجاد - شنبه ٤ اردیبهشت ۱۳۸٩

سومین دوره انتخابات و هفتمین مجمع عمومی نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان لرستان برگزار گردید

سومین دوره انتخابات و هفتمین مجمع عمومی نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان لرستان روز جمعه 3 اردیبهشت ماه 1389 در سالن ورزشی پهلوان تختی شهرستان خرم آباد برگزار گردید.

در این انتخابات که از ساعت 8 صبح همزمان با سراسر کشور برگزار گردید تعداد1044 نفر عضو نظام مهندسی جهت انتخاب 7 نفر اصلی و 2 نفر ذخیره ازمیان 44 نامزد شرکت نمودند.شمارش آرای انتخابات در ساعت19:50 پایان یافت و اعضای برتر انتخابات ازمیان 980 برگ رای صحیح در صندوق ریخته شده پس از شمارش آرا به شرح ذیل می باشند:

1- سیامک بهرامی 518 رای

2- فرشاد بازوند 340 رای

3- آذر ساکی 317 رای

4- جهانشیر شاکرمی 292 رای

5- رضا سبزوار 252 رای

6- حبیب سلیمانی 235 رای

7- ایرج سپهوند 228 رای

 

- عیدی بازگیر 222 رای

- عزیز بارانی 217 رای

نفرات اصلی و ذخیره می باشند.اعضای جدید در تاریخ30 اردیبهشت1389 تشکیل جلسه شورای و فعالیت خود را رسما آغاز می کند.لازم به ذکر است این انتخابات هر چهار سال یکبار برگزار می گردد.

در این مجمع پس از برگزاری انتخابات آقای کیانوش بهرهی ریاست دور قبل شورا گزارشی از فعالیت ها و عملکرد نظام مهندسی لرستان ارائه نمود.

/پایان خبر/

نویسنده: سجاد - شنبه ٤ اردیبهشت ۱۳۸٩

 

 

 

مقاله ISI عضو هیئت علمی گروه زراعت و اصلاح نباتات دانشگاه لرستان در مجله آمریکایی journal of NEW seeds منتشر شد.


ادامه مطلب ...
نویسنده: سجاد - شنبه ٤ اردیبهشت ۱۳۸٩

پذیرش مقاله عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد خرم آباد در سمینار ICERT 2010 مالزی

 

 

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما