کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
هکر پرشين بلاگ کاملا شناسايي شده است
ساعت ٩:۳۸ ‎ب.ظ روز شنبه ۳ شهریور ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

مدير پرشين بلاگ :
هکر پرشين بلاگ کاملا شناسايي شده است
هکر پرشين بلاگ کاملا شناسايي شده و ما دقيقا او را با نام و مشخصات و سابقه مي شناسيم و در حال حاضر نيز پيگير کارهاي حقوقي و قانوني در داخل و خارج از کشور، براي پس گرفتن دامنه اين سايت هستيم.

مهدي بوترابي، مدير پرشين بلاگ در گفتگو با خبرنگار شبکه خبري برنا، با بيان اين مطلب گفت: ما قصد نداريم که که دامنه پرشين بلاگ را از .com  به .ir  تغير دهيم . بلکه در صدد هستيم تا بتوانيم با دنبال کردن امور قانوني، دامنه .comرا از هکر شناخته شده پس بگيريم ، تا امکان دسترسي به هر دو دامنه، براي کاربران وبلاگ سرويس پرشين مهيا شود.

وي با عنوان اين مطلب که آمار کاربران و ميزان ثبت نام، روزانه در حال افزايش است گفت : اگر افتي در ميزان ثبت نام هاي پرشين بلاگ اتفاق افتاده است به دليل تغيير دامنه اين سايت است . خيلي ها به آدرس جديد دسترسي ندارند و حتي به خاطر برخي مشکلات به ديگر سرويس وبلاگ ها مراجعه کرده اند ؛ اين در حالي است که بسياري از کاربران نيز به خاطر حمايت از سايت و عرق ملي خود بعد از اتفاق ناگواري که براي پرشين افتاد از ديگر سرويس بلاگ ها به اين سايت مراجعه کردند .

مدير پرشين بلاگ اظهار داشت : قبلا ميزان ثبت نام در پرشين بلاگ حدودا 600 ثبت نام در روز بود و در حال حاضر نيز اين ميزان حدود 100 تا 140 ثبت نام است که با توجه به اتفاق اخير قابل توجيه است.

بوترابي افزود : ما بيش از يک ميليون يک صد هزار ثبت نام وبلاگي داريم که به دليل تغيير دامنه بسياري از آن ها فعال نيستند و ديگران هم نمي توانند به راحتي به بلاگ ها دسترسي پيدا کنند زيرا در سرچ گوگل هم هنوز index ها شناسايي نشده و وبلاگ ها ديده نمي شوند؛ اما اميدواريم که تا يک ماه ديگر اين مشکل نيز برطرف شود و ما به روز هاي گذشته بازگرديم.

وي در پايان با بيان اين که هنوز هکر مذکور در دامنه سابق پرشين بلاگ ادعاي خريد اين سايت را مي کند و از عکس ها و مطالب دلخواه خود استفاده کرده و بر ادعاي دروغ خود تاکيد دارد تاکيد کرد: فشار شديدي بر ما وارد است و صدمه سنگيني را متحمل شديم اما به تدريج روند سايت بهتر خواهد شد.


انتهاي خبر // برنا نیوز//www.BornaNews.ir
 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما