کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
تولید تراكتورهای كابین‌دار در تراكتورسازی ایران آغاز شد
ساعت ۸:٠٩ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٥ شهریور ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

 

خبرگزاري کشاورزي ايران - سرويس صنایع و توسعه روستایی : برای تأمین منافع مصرف­كنندگان و پاسخگویی به نیاز كشاورزان كشور، تولید تراكتورهای كابین‌دار در شركت تراكتورسازی ایران آغاز شد.    

مدیرعامل شركت تراكتورسازی ایران در گفت و گو با خبرنگار ایانا در تبریز افزود: وضعیت خاص اقلیمی و وضعیت حاكم بر مزارع قابل كشت كشور، نیاز به استفاده بهینه‌تر از ماشین‌آلات كشاورزی را ضروری می‌سازد، به همین جهت ساخت و عرضه تراكتورهای با كابین از ابتدای شهریور ماه جاری و همزمان با آغاز هفته دولت در برنامه تولید این شركت قرار گرفت.

محسن خادم عرب‌باغی پاسخگویی به نیاز مشتریان را از دیگر دلایل تولید تراكتورهای با كابین برشمرد و گفت: استفاده از تراكتورهای با كابین، باعث افزایش بازده و بهره‌وری می­شود و قابلیت دستگاه را به منظور استمرار كار در آب و هواهای ویژه اقلیمی نظیر سرما و گرما برای كاربران تراكتور تسهیل و میسر می‌سازد.

او ادامه داد: در زمان حاضر روزانه 10 دستگاه تراكتور به صورت كابین‌دار در این شركت تولید می‌شود كه این میزان در پایان شهریورماه جاری به بیش از 200 دستگاه بالغ خواهد شد.

مدیرعامل شركت تراكتورسازی ایران از آمادگی شركت تراكتورسازی برای عرضه تراكتور با كابین در تیراژ گسترده‌تر اشاره كرد و گفت: استقبال شایان كشاورزان و كاربران محصول از یك سو و كشش بازار و نیاز مشتری از سویی دیگر، شركت تراكتورسازی ایران را برای ارائه خدماتی بهتر در زمینه تولید محصولات مجهز و مطابق با استانداردهای كار، بیشتر ترغیب می‌کند.

عرب‌باغی یادآور شد: نصب كابین بر روی تراكتور در جهت ارتقای راحتی كاربر صورت گرفته و در فاز اول كابین بر روی تراكتور مدل 285 MF نصب می‌شود كه در فاز بعدی امكان نصب آن بر روی تراكتورهای مدل 399 و 299 نیز فراهم خواهد شد.

وی تولید تراكتورهای كابین‌دار را تحول و خدمتی جدید در صنعت تراكتورسازی كشور خواند و افزود: كابین نصب شده بر روی تراكتورهای ساخت این شركت، كه در حال تولید انبوه است، علاوه بر تجهیزات جانبی نظیر كولر، بخاری، رادیو، سیستم پخش، آینه بغل، چراغ احتیاط گردان، چراغ شخم زن، پروژكتور، برف پاك كن و ... به قیمت ارزان در اختیار كشاورزان قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شركت تراكتورسازی ایران در پایان خاطر نشان كرد: كابینهای نصب شده بر روی تراكتورهای تولیدی شركت تراكتورسازی ایران همچنین دارای استحكام مناسب بدنه در مقابل واژگونی، آب­بندی مناسب بدنه در مقابل ورود گرد و غبار به داخل كابین و همخوانی شكل ظاهری كابین با تراكتور است و در آن از سیستم تهویه مناسب و پروفیل‌های با مقاطع ساده استفاده شده كه در نهایت منجر به كاهش هزینه‌های ساخت شده است./


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما