کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
SMSblog چیست؟
ساعت ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٩ دی ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

SMSblog چیست؟

پرشین بلاگ برای اولین بار امکان وبلاگ نویسی از طریق سرویس پیام کوتاه (SMS) را برای کاربران خود فراهم کرده است.

 

کلیه کاربران پرشین بلاگ میتوانند بعد از فعال سازی سرویس برای شماره تلفن همراه خود در هر لحظه و هر زمان و با ارسال متن یاداشت مورد نظر به شماره ویژه 300072 (3000PB) وبلاگ خود را به روز کنند.

 

نحوه فعال سازی SMSblog

کافیست در بخش "مشخصات شخصی" صفحه مدیریت کاربری خود شماره تلفن همراهی که میخواهید بوسیله آن وبلاگ خود را بروز کنید را وارد نمایید.

بعد از چند لحظه و بصورت خودکار پیام کوتاه (SMS) ای از شماره 300072 روی گوشی خود دریافت خواهید کرد که با اعلام نشانی وبلاگتان از شما میخواهد در صورتی که اجازه "وبلاگ نویسی از طریق تلفن همراه" را به این شماره میدهید عدد "1" را بعنوان یک پیام کوتاه به همان شماره (300072) ارسال کنید.

بعد از تایید شماره توسط شما، SMSblog پرشین بلاگ بوسیله یک پیام کوتاه دیگر "تایید عضویت و فعال سازی امکان وبلاگ نویسی بوسیله موبایل" را به شما اعلام میکند.

 

حالا دیگر میتوانید از هر کجا و هر زمان بوسیله ارسال SMS از تلفن همراه خود وبلاگ خود را بروز کنید.

 

چطور با SMSblog وبلاگ بنویسیم؟

بعد از فعال سازی شماره خود کافیست متن نوشته خود را مطابق دستورالعمل زیر به شماره 300072 (3000PB) ارسال کنید تا بطور خودکار در وبلاگتان منتشر شود:

 

فرمت کلی پیام باید به صورت پیوسته "تیتر یاداشت،متن یاداشت" باشد. فرض کنید میخواهید یاداشتی با تیتر "وبلاگ نویسی با SMS" و متن " سلام! این اولین یاداشت من بوسیله SMS است" را بنویسید. کافیست پیامی به صورت زیر را به 300072 ارسال نماید:

 

Weblog Nevisi ba SMS,Salam!in avalin yadashte man bevasilie SMS ast!

 

بطور کلی هر متن قبل از اولین علامت کاما (،) بعنوان تیتر و نوشته بعد از آن بعنوان متن یاداشت منتشر خواهد شد.

 

اگر میخواهید یاداشتی را بدون تیتر و فقط با متن منتشر کنید کافیست قبل از علامت کاما (،) هیچ چیز ننویسید و متن خود را با یک کاما شروع کنید.

 

SMSblog برای همه!

از بهار امسال امکان ارسال SMS برای کلیه مشترکین شبکه تلفن همراه دولتی کشور فراهم شده است. اگر تا بحال SMSای ارسال نکرده اید کافیست در منوی تنظیمات گوشی خود شماره مرکز پیام (SMS Center) را روی شماره +9891100500  قراردهید و اولین SMS خود را ارسال کنید.

با اینکه امکان تبادل SMS برای کلیه مشترکان شبکه تلفن همراه اعتباری تالیا فراهم است اما سرویس SMS این شبکه با اختلالاتی همراه است و هنوز توانایی ارسال پیام به شماره ویژه SMSblog پرشین بلاگ را ندارد. امیدواریم با رفع این اختلالات، کاربران این شبکه هم بتوانند از امکانات SMSBlog پرشین بلاگ استفاده کنند.


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما