کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
سلام به شما
ساعت ٢:٥٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:


سابقه انتشار مطبوعات كشاورزي ايران به بيش از يك قرن مي رسد.
از زمان انتشار نخستين نشريه كشاورزي با نام "فلاحت مظفري" تاكنون 102 سال مي گذرد. در طي اين سالها بسياري از نشريات دولتي و خصوصي در زمينه كشاورزي و زيربخشهاي آن پا به عرصه مطبوعات كشور گذاشتند كه تنها برخي از اين نشريات توانسته اند زمان قابل توجهي به انتشار خود تداوم ببخشند.
در مقطع كنوني در حدود يكصد نشريه در زمينه بخش كشاورزي منتشر ميشود كه مواردي نظير زراعت و باغباني، شيلات، دام و دامپزشكي، توسعه و عمران روستايي و ... را دربر مي گيرد.
خبرگزاري كشاورزي ايران بنا به رسالت اطلاع رساني خود قصد آن دارد كه در بخش "نشريات كشاورزي" نسبت به معرفي نشرياتي كه در بخش كشاورزي منتشر مي شوند، اقدام كند.
مديران مسئول و سردبيران محترم اين نشريات مي توانند با معرفي سايت اينترنتي خود اين فرصت را در اختيار كاربران سايت خبرگزاري ايانا قرار دهند كه به صورت Link به آن نشريه ها دسترسي پيدا كنند.

نشريه مورد نظر خود را با توجه به موضوع آن ميتوانيد بيابيد...


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما