کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
اجرای سیستم آبیاری تحت فشار در 5950 هکتار از اراضی استان
ساعت ٩:٤٧ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٧ آذر ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: اخبار ،کشاورزی ،آب و خاک ،آبیاری

مدیر آب وخاک سازمان جهاد کشاورزی لرستان اعلام کرد :
اجرای سیستم آبیاری تحت فشار در 5950 هکتار از اراضی استان


خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه لرستان

تا پایان سالجاری 5950 هکتار سیستم آبیاری تحت فشار در لرستان اجرا می شود .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان ، مدیر آب وخاک سازمان جهاد کشاورزی استان با اعلام این خبرافزود : از محل اعتبارات تملک دارایی های استان وشهرستان خرم آباد 9 میلیارد و330 میلیون تومان در قالب 157 پروژه کشاورزی انجام می شود .


مهندس طاهری مقدم افزود: جهت اجرای سیستم آبیاری تحت فشار بالغ بر 9 میلیارد و800 میلیون تومان از محل کمکهای فنی اعتباری آبیاری تحت فشار در رابطه با خشکسالی نیز هزینه می شود .


وی با اعلام اینکه تا پایان سال جاری در 5 هزار و950 هکتار از اراضی دیم استان سیستم آبیاری تحت فشار اجرا می شود اظهار داشت : تا کنون در 17 هزار و300 هکتار از اراضی دیم استان آبیاری تحت فشار اجرا شده است .


مدیر آب وخاک سازمان جهاد کشاورزی لرستان یادآور شد : با اجرای 5950 هکتار سیستم آبیاری تحت فشار برای 1980 نفر شغل ایجاد می شود ودر صورت آبی شدن این مقدار زمین میزان در آمد از یکصدو نود میلیون تومان در حالت دیم به یک میلیارد تومان افزایش می یابد .


خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه لرستان

مدیر آب وخاک سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت : امسال بالغ بر 59 هزار هکتار از اراضی کشاورزی لرستان به سیستم آبیاری تحت فشار مجهز خواهند شد .

به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران-منطقه لرستان ، مهندس طاهری با اعلام این خبر اعلام داشت : با برنامه ریزیهای صورت گرفته 59500 هکتار از اراضی کشاورزی استان طی سالجاری به سیستم آبیاری تحت فشار مجهز خواهند شد .


وی با اشاره به اعتبار هزینه شده این طرح بیان داشت : جهت اجرای این طرح اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و800 میلیون ریال هزینه می شود .


طاهری تصریح کرد : با اجرای طرح سیستم آبیاری تحت فشار در اراضی کشاورزی استان علاوه بر افزایش بهره وری ، 2 هزار فرصت شغلی جدید نیز ایجاد می شود .

منبع :http://lorestan.isna.ir/mainnews.php?ID=News-15521


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما