کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
دانشجویان، باغ قلهک انگلیس را تسخیر کردند
ساعت ۱۱:۱۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: اخبار ،دانشجویان ،فلسطین ،غزه
دانشجویان، باغ قلهک انگلیس را تسخیر کردند (ویرایش 2: اولتیماتوم 24 ساعته به دولت مصر برای عذرخواهی)

 

خبرنگار رجانیوز گزارش داد، تعداد 40 نفر از دانشجویان متحصن در مقابل دفتر حفاظت از منافع مصر با استفاده از غافلگیری نیروی انتظامی وارد باغ قلهک و سفارت انگلیس شدند.

student

نیروی انتظامی هم اکنون به شدت در خیابان شریعتی و مقابل سفارت انگلیس مستقر شده اند و اجازه ورود دیگر دانشجویان را نمی دهند.

یکی از دانشجویانی که وارد سفارت انگلستان شده و هم اینک در آنجا مستقر است،به خبرنگارما گفت: ما حدود40 نفر هستیم و اکنون دانشجویان در حال قرائت زیارت عاشورا هستند.

وی افزود: شیشه های خانه سفیر انگلیس در باغ قلهک شکسته شده و دانشجویان قصد دارند اطلاعیه های خود را در بخشهای دیگر سفارت اصلی انگلستان در تهران پخش کنند.

student

وی همچنین گفت: کسی را در باغ قلهک ندیده ایم و احتمالا اینجا تخلیه شده است.همچنین پرچم فلسطین را به جای پرچم بریتانیا در باغ قلهک برافراشته ایم.

این دانشجو در پایان گفت: هم اکنون به شدت چند سرباز که وارد باغ شده اند با دانشجویان درگیرند.

تکمیلی:

حدود ساعت 22 سه شنبه شب، دانشجویان پس از قرائت زیارت عاشورا و برافراشتن پرچم فلسطین به جای پرچم بریتانیا، به آرامی و بدون درگیری با پلیس و با وساطت رئیس سازمان بسیج دانشجویی باغ قلهک را ترک کردند.

دانشجویان تسخیرکننده به همراه دیگر دانشجویانی که پشت در باغ قلهک تجمع کرده بودند، به سمت دفتر حافظ منافع مصر حرکت کردند.

این دانشجویان که از گستاخی وزیر امور خارجه مصر نسبت به رهبر معظم انقلاب اسلامی آگاه شده بودند، ضمن تأکید بر اولتیماتوم 24 ساعته به دولت مصر برای عذرخواهی تصریح کردند تا تعطیلی دفتر حافظ منافع مصر به تحصن خود ادامه خواهند داد.

اما درگیری نیروی انتظامی با دانشجویان در این تجمع نیز ادامه یافت تا طی روزهای اخیر ناجا شدیدترین برخوردها را با دانشجویان اصولگرایی که در دفاع از مردم بی دفاع غزه به سیاست های حامیان صهیونیست، معترض هستند، به نمایش گذاشته باشد.

اگرچه فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ تأکید کرد نیروی انتظامی با دانشجویان همدرد است اما در حفاظت از سفارتخانه ناچار به انجام وظیفه.

منبع : رجا نیوز


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما