کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
مدیران وزارت جهادکشاورزی خواستار جلوگیری از انهدام کشاورزی غزه شدند
ساعت ۸:۳٤ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢ بهمن ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: اخبار ،غزه ،فلسطین ،فائو

 در نامه‌ای خطاب به مدیرکل فائو

 مدیران وزارت جهادکشاورزی خواستار جلوگیری از انهدام کشاورزی غزه شدند

تهران - خبرگزاری کشاورزی ایران
سرویس کشاورزی

مدیران وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای به مدیر کل فائو خواستار جلوگیری از انهدام زیرساختهای تولید غذا و کشاورزی در غزه توسط صهیونیستها شدند.
   

به گزارش ایانا، جمعی از مدیران وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای به ژاک دیوف مدیر کل سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (FAO)، خواستار جلوگیری از انهدام زیرساختهای تولید غذا و کشاورزی در غزه توسط صهیونیستها شدند.

این نامه که با عنوان از طرف متولیان تولید غذا در جمهوری اسلامی ایران خطاب به مدیر کل فائو برای جلوگیری از انهدام زیر ساختهای کشاورزی غزه صادر شده، به امضای معاون تولیدات گیاهی وزارت جهاد کشاورزی و 35 نفر از مدیران کل این معاونت رسیده است.

در این نامه آمده است: دفاع همه جانبه از مظلومان ستمدیده وظیفه وجدانی همه انسانهای کره زمین است. این مسئولیت و وظیفه مهم در ساختار سازمانهای بین‌المللی به عنوان مظهر و اراده ملتها تبلور می‌یابد.
هم‌اکنون سرزمین غزه مورد تجاوز گستاخانه و ظلم بی‌حد و حصر از سوی رژیمی غاصب قرار گرفته است.
سازمانهای بین‌المللی اعم از سازمان ملل، شورای امنیت و دیگر سازمانهای وابسته به آن، نتوانسته‌اند به انتظاری که ملتها در زمینه انجام وظایفشان آن هم تامین حداقل نیازهای انسانی گرسنگان و آوارگان این فاجعه می‌باشد، به شایستگی عمل کنند.

در این نامه از سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد مصرانه خواسته شده است به ایفای نقش جهانی خود در این برهه حساس و سرنوشت ساز بپردازد، چرا که جان صدها هزار انسان در سرزمین غزه به دلیل محاصره همه جانبه رژیم غاصب صهیونیستی در خطر قحطی قرار گرفته است.

همچنین در بخش دیگری از این نامه آمده است: انتظار داریم فائو با بهره‌گیری از اختیارات بین‌المللی خود هر چه سریعتر به کمک گرسنگان و آوارگان و مظلومان غزه بشتابد و از این رهگذر به عنوان یک سازمان بین‌المللی دغدغه‌های وجدانی، انسانی، تشکیلاتی و سازمانی خود را در صفحه خاطرات تاریخ به ثبت رساند./


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما