کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
تبدیل مناظره موسوی و کروبی به محاکمه غیابی احمدی‌نژاد
ساعت ۱٢:٥٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: اطلاعیه ،اخبار ،انتخابات ،دکتر محمود احمدی نژاد

تبدیل مناظره موسوی و کروبی به محاکمه غیابی احمدی‌نژاد

خبرگزاری فارس: سایت‌های اینترنتی نوشتند؛ در پی پیروزی‌های احمدی‌نژاد در مناظره‌های جداگانه تلویزیونی با میرحسین موسوی و مهدی کروبی نامبردگان تصمیم‌گرفته‌اند جلسه مناظره امشب را تبدیل به محاکمه و تخریب غیابی احمدی‌نژاد نمایند.

به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، بسیاری از سایت‌های خبری از جمله جهان، برنا، دیدگاه، مردمیار، مهر ورزش، گرانیوز، رهوا، ثانیه نیوز، حدا‌نیوز، روایت، خبرنویس، بچه‌های قلم، خدمت ، قلم‌‌پرس و ... نوشتند؛ مهدی هاشمی رفسنجانی و غلامحسین کرباسچی و تعداد دیگری از اعضای ستادهای میرحسین موسوی و کروبی تصمیم‌ گرفتند در جلسه‌ای فضای مناظره به صحنه محاکمه احمدی‌نژاد مبدل شود.
در پی پیروزی‌های احمدی‌نژاد در مناظره‌های جداگانه تلویزیونی با میرحسین موسوی و مهدی کروبی نامبردگان تصمیم‌گرفته‌اند جلسه مناظره امشب را تبدیل به محاکمه و تخریب احمدی‌نژاد نمایند.
این افراد همچنین تاکید کردند: با توجه به اینکه احمدی‌نژاد در جلسه امشب حضور ندارد و نمی‌‌تواند مثل شب‌های قبل از خود دفاع کند، بهترین فرصت برای طرح ادعاهای تخریبی و ارائه اسناد مجعول از جمله سند‌سازی درباره شهرداری تهران و مواردی از قبیل وجود دارد.
افراد فوق در این جلسه تاکید کردند: ما باید از فضای یکطرفه مناظره علیه احمدی‌نژاد حداکثر بهره را برای بازسازی چهره هاشمی رفسنجانی و خانواده و بستگان وی بدست آوریم.
این افراد معتقدند ما باید با بهره‌گیری از مناظره امشب چهره احمدی‌نژاد را که در نظر سنجی‌های اخیر و پس از برگزاری دو مناظره افزایش یافته، تخریب کنیم.
قرائت بیانیه دفتر آقای هاشمی رفسنجانی از سوی یکی از دو نفر (موسوی و کروبی) از دیگر تصمیمات این جلسه است که با هدف بازسازی و احیای چهره هاشمی قرار است، انجام شود.
بخش زیادی از عناصر افراطی که در شب‌های گذشته هم تلاشهای نافرجامی برای ایجاد تنش و درگیری در خیابان‌ها داشتند، قرار است امشب بعد از مناظره به برخی خیابان‌ها و مناطق پرتردد هجوم برده و با حرکت‌های فیزیکی و اهانت به مقدسات و فحاشی به رهگذران زمینه تحریک مردم و حامیان احمدی‌نژاد را فراهم کنند. در همین ارتباط تحریک دانشجویان کوی دانشگاه تهران در دستور کار قرار گرفته و تلاش می‌شود شبیه حادثه 18 تیر بازسازی شود. 


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما