کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
سیل میلیونی هواداران احمدی نژاد را در برگرفت
ساعت ٩:۳٦ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: اخبار ،اطلاعیه ،دکتر محمود احمدی نژاد ،انتخابات

سیل میلیونی هواداران احمدی نژاد را در برگرفت

 

همایش میلیونی حامیان احمدی نژاد در مصلی تهران - 1

سیل میلیونی هواداران احمدی نژاد را در برگرفت

دقایقی پیش در حالی گردهمایی بزرگ و تاریخی حامیان محمود احمدی نژاد در مصلی تهران برگزار شد که به دلیل سیل میلیونی جمعیت رئیس جمهور موفق به سخنرانی نشد.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی «شبکه خبر دانشجو» بزرگترین گردهمایی انتخاباتی تاریخ ایران عصر امروز توسط حامیان مردمی محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران که پرچم مقدس ایران را دست داشتند، در مصلی بزرگ امام خمینی شهر تهران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور بیش از یک میلیون نفر از حامیان احمدی نژاد برگزار می شد، چهره های فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاسی حامی احمدی نژاد دقایقی به سخنرانی پرداختند.

حسین رضازاده، حمید استیلی از ورزشکاران، حاج محمود کریمی، سعید حدادیان ، حاج منصور ارضی از مداحان نامی کشور و ... از جمله افرادی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

احمدی نژاد که برای ایراد سخنرانی در این جمع باشکوه وارد مصلی شد پس از یک ساعت و 40 دقیقه تلاش نیز نتوانست به جایگاه سخنرانی برسد و بدین ترتیب فرزاد جمشیدی مجری محبوب تلویزیون و رادیو که مسئولیت اجرای این مراسم را داشت، پایان مراسم را اعلام کرد.

هم اکنون با پایان برگترین گردهمایی تاریخ انتخاباتی ایران حامیان احمدی نژاد که همگی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در دست دارند از مصلی خارج می شوند. /انتهای پیام/


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما