کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
قهرمانان تولید، باید بخشی از شبکه آموزش و ترویج را عهده‌دار شوند
ساعت ٩:٤٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٧ خرداد ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: اخبار ،کشاورزی ،ترویج ،نگرش به کشاورزی


معاون وزیر در مراسم تجلیل از نمونه‌های بخش کشاورزی 

قهرمانان تولید، باید بخشی از شبکه آموزش و ترویج را عهده‌دار شوند 


تهران  - خبرگزاری کشاورزی ایران

گروه: پژوهش و تحقیقات 

سپردن بخشی از آموزشهای ترویجی به قهرمانان و تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی از اولویتهای وزارت جهاد کشاورزی است.

به گزارش خبرنگار ایانا، معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با اعلام این مطلب در بیست و چهارمین دوره انتخابات و معرفی تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی گفت: نیروی انسانی رکن اصلی حرکت به سمت خودکفایی و خوداتکایی و تامین امنیت غذایی است.

 

دکتر جهانگیر پرهمت افزود: قهرمانان تولید امروز و مربیان فردا توانستند مصداق واقعی الگوی مصرف باشند و از حداقل نهاده‌ها، حداکثر تولید را داشته باشند.

 

وی بر طرح مسائل و مشکلات تولیدکنندگان بخش کشاورزی در سطوح مختلف از طریق نخبگان بخش تاکید و خاطرنشان کرد: بر این اساس، در اولویت است که بخشی از وظیفه شبکه آموزش و ترویج کشاورزی به این قهرمانان سپرده شود.

 

دکتر پرهمت با اعلام اینکه فرآیند انتخاب در عرصه کشاورزی که بیش از چهار میلیون نفر به صورت مستقیم در حال فعالیت هستند کار آسانی نیست، خاطرنشان کرد: در مرحله اول 12 هزار نفر بر اساس معیارهای موجود انتخاب شد و سپس در سطح شهرستان، استان و سپس ملی انتخاب شدند تا به جایی که امروز از 96 نفر تجلیل می‌شود.

 

وی عملکرد بالا و استفاده حداقلی از نهاده‌های تولید و منابع به خصوص آب را از ویژگیهای بارز نمونه‌های سال جاری عنوان کرد و افزود: امید است با به کارگیری از ظرفیتها و پتانسیلهای موجود، بتوان میزان تولید را تا سه برابر افزایش داد.

 

دکتر پرهمت بر علم‌محوری و دانش‌بنیانی تاکید کرد و افزود: امید است به صورت فراگیر بتوانیم از نقش این قهرمانان تولید استفاده کنیم./

 

خبرنگار: مژگان ستار


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما