کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی اجرا می شود
ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: اخبار ،اطلاعیه ،فارغ التحصیلان دانشگاهی ،کارورزی در ادارات و سازمان ها

طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی اجرا می شود
رئیس انجمن صنفی کاریابیهای استان تهران از اجرای طرح کارورزی و به کار گماری فارغ التحصیلان دانشگاهی توسط کاریابیها در سال جاری خبر داد.

فریدون ریاحی در گفتگو با مهر با اشاره به اجرای طرح کارورزی و به کار گماری فارغ اتحصیلان بیکار دانشگاهی گفت:  به عنوان یکی از مهم ترین اقدامات برای حل  بخشی از مشکلات مربوط به بیکاری، اجرای درست طرح کارورزی و اقدامات حمایتی توسط کاریابیها دنبال می شود.

رئیس انجمن صنفی کاریابیهای استان تهران اظهار داشت: یکی از مهم ترین چالشها در این بخش مربوط به عدم مهارت افراد بیکار و جویای شغل است به نحوی که این افراد از پیدا کردن شغل باز می مانند.

ریاحی در بخش دیگری از سخنانش به اجرای طرح کارورزی در سال جاری اشاره کرد و افزود: در این ارتباط توسط دولت اقدامات حمایتی برای اجرای طرح کارورزی افراد جویای کار انجام می شود.

وی خاطر نشان کرد: نحوه کار در این بخش به صورتی است که توسط سازمانها و مجموعه ها تا یکسال 50 درصد از حداقل حقوق پایه هر ماه یک کارگر پرداخت می شود و مابقی نیز توسط سازمان و یا مجموعه پذیرنده کارورز تقبل می شود.

ریاحی در ادامه توضیح داد: پس از طی یکسال از زمان اجرای طرح کارورزی، سازمانها و افراد می توانند برای ادامه همکاری با یکدیگر توافق نمایند و بدیهی است در این مقطع امکان قطع ارتباط کاری نیز وجود دارد.

این مقام مسئول در حوزه کاریابیها در ادامه خاطر نشان کرد: در راستای توانمند سازی کاریابیها و بر عهده گرفتن بخشی از وظایف حوزه کار توسط آنها، طبق هماهنگی و تعامل با معاونت روابط کار وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان کار استان تهران بخشی از مسئولیتهای حوزه روابط کار به کاریابیها واگذار می شود.

رئیس انجمن صنفی کاریابیهای استان تهران اظهار داشت: تنظیم قراردادهای کار بین نیروی کار و کارفرما از جمله مشکلاتی است که در این بخش وجود دارد به نحوی که در این خصوص چارچوب مشخصی برای آن وجود ندارد و کاریابیها به آن خواهند پرداخت.

ریاحی در پایان نقطه عطف اقدام جدید در این مورد را واگذار شدن تنظیم روابط کار بین کارگر و کارفرما بر عهده کاریابیها اعلام کرد و بیان داشت: ورود به بحثهای بازرسی کار، بیمه بیکاری و تنظیم شکایتهای قابل طرح در هیئتهای تشخیص در کنار اقدام به حل مشکلات مربوط به تنظیم بازار کار توسط کاریابیها در سال جاری پیگیری خواهد شد.


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما