کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
وزير جهاد كشاورزي:7 ميليون تن تا خودكفايي كامل در بخش كشاورزي فاصله داريم
ساعت ٢:۱٥ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

 
خبرگزاري کشاورزي ايران - گروه کشاورزي : 

با اجراي برنامه‌هاي افزايش توليد هم اكنون توليد انواع محصولات كشاورزي در كشور به 100 ميليون تن افزايش يافته است كه نشانگر دستيابي به خودكفايي 93 درصدي است و فقط 7 ميليون تن با خودكفايي كامل فاصله داريم .    

به گزارش خبرنگار ايانا، محمد رضا اسكندري وزير جهاد كشاورزي در ديدار با آقاي سام كاهامباكوتسا وزير امور خارجه جمهوري اوگاندا كه صبح امروز در محل وزارت جهاد كشاورزي برگزار شد.

ضمن اعلام اين مطلب افزود:جمهوري اسلامي ايران مصمم به توسعه همكاري‌هاي همه جانبه باكشورهاي قاره آفريقاست و در همين راستا يكي از محور هاي همكاري اجرايي كردن تفاهمات موجود و برنامه ريزي و بررسي براي دستيابي به تفاهمات جديد است.

به گزارش وزارت جهاد كشاورزي:وي با اشاره به رياست جديد وزارت جهاد كشاورزي در كميسيون مشترك اقتصادي جمهوري اسلامي ايران و جمهوري اوگاندا خاطر نشان ساخت، جمهوري اسلامي ايران هم اكنون به فن آوري‌هاي نوين در بخش‌هاي مختلف كشاورزي دسترسي پيدا كرده كه زمينه انتقال آن به كشور اوگاندا و قاره آفريقا مهيا است.

وزير جهاد كشاورزي گفت:سيستم‌ها و روش‌هاي نوين آبياري، صيد و صيادي و اجراي پروژه‌هاي تحقيقات كشاورزي تنها بخشي از توانمندي‌هاي كشاورزي جمهوري اسلامي ايران است كه قابليت انتقال به كشور اوگاندا را دارد.

همچنين در اين ملاقات آقاي سام كاهابا كوتسا با خشنودي از پيشرفت‌هاي شاخص جمهوري اسلامي ايران در بخش كشاورزي گفت: در 10 سال اخير 11 سند همكاري دو جانبه مابين دو كشور به امضا رسيده كه 3 مورد آن مربوط به فعاليتهاي كشاورزي بوده است.

وي با اظهار خرسندي از انتخاب وزارت جهاد كشاورزي به عنوان طرف ايراني اجلاس مشترك اقتصادي دو كشور گفت: اميدوارم توسعه همكاري هاي كشاورزي موجب استحكام بيشتر روابط دو كشور دوست شود و در همين راستا اوگاندا آماده توسعه همكاري با جمهوري اسلامي ايران در بخش‌هاي مختلف اقتصادي و به ويژه در زمينه تحقيقات و پژوهش كشاورزي و اجراي پروژه‌هاي توليدي كشاورزي در اين كشور است./


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما