کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
جشنواه فناوری نانو بخش ویژه صنعت برگزار می‌گردد.
ساعت ٩:۱٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٠ مهر ۱۳۸۸   کلمات کلیدی: اخبار ،نانو تکنولوژی ،کشاورزی ،توسعه کشاورزی

جشنواه فناوری نانو بخش ویژه صنعت برگزار می‌گردد.


تهران  - خبرگزاری کشاورزی ایران

گروه: پژوهش و تحقیقات


ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به منظور تحقق اهداف سند راهبرد آینده، نمایشگاهی را به صورت سالانه با عنوان نمایشگاه فناوری نانو برگزار می‌کند.


به گزارش ایانا ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به منظور تحقق اهداف سند راهبرد آینده، نمایشگاهی را به صورت سالانه با عنوان نمایشگاه فناوری نانو برگزار می‌کند. در این نمایشگاه، دستاوردهای کشور در حوزه‌های زیر به نمایش گذاشته می‌شود:

- منابع انسانی متخصص در فناوری نانو

- محصولات فناوری نانو

- ارتباط پژوهش‌های دانشگاهی با صنایع

- آموزش مفاهیم و کاربردهای فناوری نانو

- زیرساخت‌های تجهیزاتی- ارتباطات بین‌الملل

دبیر اجرایی جشنواره فناوری نانو زمان برگزاری این نمایشگاه را 13 الی 17 آبان ماه سال جاری و مکان آن را مصلی تهران اعلام کرد و افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه، اطلاع‌رسانی از همه فعالیتهای انجام‌شده در زمینه این فناوری، ترویج آن و همچنین آشنایی و همکاری نهادها و افراد فعال در حوزه فناوری نانو، می‌باشد.

بنا به این گزارش، این دوره از نمایشگاه شامل بخشهای مختلفی مانند بخش پایان‌نامه‌ها، نمایشگاه عمومی، بخش ویژه صنعت و فروشگاه نانو می‌باشد.

دبیر اجرایی این جشنواره در پایان اضافه کرد: یکی از مهمترین بخشهای این نمایشگاه بخش ویژه صنعت می‌باشد که بازدید از این بخش ویژه صاحبان صنایع بوده و هدف از برگزاری آن تعامل بیشتر فعالان در حوزه فناوری نانو با صنعتگران جهت به‌کارگیری این فناوری است.

علاقه‌مندان، می توانند با مراجعه به سایتهای www.nano.ir/exhibition و  www.nanoindustrialshow.ir  برای بازدید رایگان از این بخش ثبت نام به عمل آورند./


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما