کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
فستیوال بزرگ «رابو» در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود
ساعت ٧:٠٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٦ فروردین ۱۳۸٩   کلمات کلیدی: فستیوال رابو ،دانشگاه لرستان ،انجمن علمی تولیدات گیاهی ،باغبانی


فستیوال بزرگ «رابو» در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود

دبیر انجمن علمی - دانشجویی تولیدات گیاهی دانشگاه لرستان از برگزاری فستیوال بزرگ «رابو» از 11 تا 13 اردیبهشت ماه سال جاری در این دانشگاه خبر داد.

 

مجید فلاحت پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار «شبکه خبر دانشجو» در خرم آباد، گفت: این فستیوال در بخش های مختلفی شامل بازدید از گلخانه ها، شرکت های گیاهان دارویی، باغات، برگزاری کارگاه های آموزشی شامل کارگاه های تکثیر، مشاوره کشاورزی، شناسایی و نمایش انواع بذرها، محیط کشت، انواع گیاهان باغچه ای، درخت های زینتی، ابزار آلات کشاورزی و در مجموع کلیه امور مربوط به رشته باغبانی برگزار می شود.

وی برگزاری همایش را از دیگر بخش های فستیوال «رابو» اعلام کرد و افزود: این همایش به صورت استانی و با محورهای سبزی و صیفی، طراحی فضای سبز، بررسی سیستم های باغداری در ایران، ضعف ها، چالش ها و راهبردها در باغبانی، گلخانه و گلخانه داری، گیاهان دارویی و کارآفرینی در کشاورزی برگزار می شود.

دبیر انجمن علمی - دانشجویی تولیدات گیاهی دانشگاه لرستان ادامه داد: علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند مقالات خود را از 16 فروردین ماه تا چهارم اردیبهشت ماه سال جاری به انجمن علمی - دانشجویی تولیدات گیاهی دانشگاه لرستان واقع در دانشکده کشاورزی این دانشگاه ارسال کنند.

فلاحت پیشه اظهار داشت: همزمان با برگزاری این فستیوال، چهار دستاورد دانشجویی شامل ماکت گلخانه، ماکت سیستم های احداث باغ، ماکت کشت هیدروپونیک و طراحی فضای سبز فاز 2 دانشکده کشاورزی به نمایش درخواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: این فستیوال با اهداف ایجاد شرایط علمی و عملی در قالب کارگاه، مشاوره علمی و بازدیدها برای تقویت بعد علمی و عملی دروس، آشنایی و آگاهی بخشی هر بیشتر دانشجویان در رابطه با فعالیت های انجام شده و ارائه دستاوردهای جدید مربوط به رشته باغبانی برگزار می شود.

دبیر انجمن علمی - دانشجویی تولیدات گیاهی دانشگاه لرستان گفت: این فستیوال توسط انجمن علمی دانشجویی تولیدات گیاهی دانشگاه لرستان و با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان، مرکز تحقیقات کشاورزی لرستان و تعدادی از شرکت های گیاهان دارویی، باغبانی و گلخانه های استان برگزار می شود.

لازم به ذکر است، «رابو» به معنای گل خوشبو است./انتهای پیام/

http://www.snn.ir/NewsContent.aspx?NewsID=137155

 

 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما