کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
براي جلوگيري ازصدمه هاي بيشتر زيست محيطي جهاني
ساعت ٢:۳٧ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

آژانس جدید محیط زیست تشكيل مي شود


خبرگزاري کشاورزي ايران - گروه سیاسی : 

چهل و شش کشور عضو سازمان ملل متحد از این سازمان خواسته اند تا برای تشکیل آژانس جدید محیط زيست در سازمان ملل متحد اقدام کند.    

به گزارش ایانا و به نقل از رویتر،چهل و شش کشور عضو سازمان ملل متحد اعلام کردند با توجه به خطرهاي جدی موجود برای حیات انسان ایجادنهاد یا آژانس جدید و توانمندی برای امور زیست محیطی در سازمان ملل لازم است.

 

بر اساس این گزارش رییس جمهور فرانسه ژاک شیراک در یک کنفرانس دو روزه در پاریس ضمن اعلام این مطلب گفت: صدمه هاي زیست محیطی به مرحله غیر قابل بازگشتی رسیده است وبایداز ادامه این روند جلوگیری شود.

 

این گزارش مي فزايد: روز جمعه ي گذشته دانشمندان و محققان از سراسر جهان اعلام کردند  گرم شدن کره زمین نتیجه ي فعالیت های انسانی است و افزایش این دما موجب خشکسالی هاي طولاني، طوفان و بالا آمدن بیشتر آب دریا ها شده است و این روند ادامه خواهد داشت.

 

همچنین در این گزارش آمده است  : شرکت کنندگان در کنفرانس پاریس درصد ایجاد یک سازمان وابسته به سازمان ملل متحد هستندتا با تهدیدهايي از قبیل گرم شدن همواره کره زمین،کمبود آب و از دست رفتن گونه های زندگی مقابله نموده و فعالیتها ي  بین المللی گسترده اي برای مبارزه با بحران های زیست محیطی را ساماندهی نمایند.

 

در ادامه این گزارش افزوره شد ة است : این تلاش ها از سوی کشور های مختلفی از جمله کشور های اتحادیه اروپا ، الجزایر،اکوادور،کامبوج وبرخی دیگر کشور ها حمایت مي شود.


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما