کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
سهم تکنولوژی و فناوری بر تولید ناخالص غذایی بسیار پررنگ است
ساعت ٧:٢٧ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٤ بهمن ۱۳۸٩   کلمات کلیدی: اخبار ،کشاورزی ،تولید ناخالص غذایی ،تکنولوژی در کشاورزی

اقتصادی » کشاورزی و صنایع غذایی
1389/11/10 10:34*آرشیو* سهم تکنولوژی و فناوری بر تولید ناخالص غذایی بسیار پررنگ است یک عضو اتحادیه نان های صنعتی گفت: ‌تکنولوژی و فناوری پیشرفته در صنعت غذا میزان تولید ناخالص این صنعت را به حداقل رسانده و بازده عملکرد تولید خالص را چند برابر می کند.

محمد رضا نظری استاد دانشگاه کرج در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به این مطلب افزود: مدیریت صحیح و برنامه ریزی هدفمند در راستای ایجاد و به کارگیری روش های نوین مطابق با فناوری و استانداردهای جهانی مهمترین هدف صنعت غذا به شمار می آید.

وی گفت: هم اکنون سهم تکنولوژی و فناوری های پیشرفته در تولید خالص و با کیفیت و رشد صادرات جهانی بسیار پررنگ و ارزشمند است.

این کارشناس غذایی با بیان اینکه تولید تجهیزات و ماشین آلات با کیفیت در داخل بسیاری از هزینه های تولیدی را کاهش می دهد افزود: کاهش هزینه ها در کنار رشد عملکرد و پیشرفت تکنولوژی توان تولید و صادرات را تضمین می کند.

نظری با اشاره به اینکه تولید محصولاتی که ارزش صادراتی بالایی دارند سود اقتصادی بیشماری برای صنعت به همراه دارد تصریح کرد: استفاده از تکنولوژی و فناوری روز دنیا در راستای تولید با کیفیت مطابق با استاندارد جهانی و نیاز بازارهای صادراتی سهم عمده ای در تولید خالص صنایع غذایی و تثبیت جایگاه صادراتی این محصولات دارد.

وی با بیان اینکه بازده صنعت غذا رابطه مستقیمی با عملکرد صحیح مدیریت موجه بر تولید و وجود تکنولوژی پیشرفته دارد اظهار داشت: صنعت غذا پتانسیل و کشش بالایی برای تولید و صادرات دارد و ارزآوری و سود اقتصادی بالایی را متوجه کشور می کند./ص


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما