کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
همایش توسعه کنترل بیولوژیک در ایران
ساعت ٧:۳٩ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٤ بهمن ۱۳۸٩   کلمات کلیدی: اخبار ،کشاورزی ،همایش ،کنترل بیولوژیکی

 و 22 اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود:

همایش توسعه کنترل بیولوژیک در ایران


تهران  - خبرگزاری کشاورزی ایران

گروه: پژوهش و تحقیقات

همایش توسعه کنترل بیولوژیک در ایران روزهای 21 و 22 اردیبهشت ماه 1390 در تهران برگزار می شود.

 

به گزارش خبرنگار ایانا، رییس موسسه تحقیقات گیاهپزشکی کشور تحلیل وضع موجود کنترل بیولوژیک از منظر پژوهش، آموزش و اجرا در ایران و ترسیم نقشه راه کنترل بیولوژیک در توسعه پایدار کشاورزی و تولید محصول سالم را از اهداف برگزاری این همایش برشمرد.

دکتر حسن عسکری در ادامه افزود: جایگاه و نقش عوامل و فرآورده های کنترل بیولوژیک در مدیریت تلفیقی آفات، تولید محصول سالم و ارگانیک، قوانین و مقررات مرتبط با عوامل و فرآورده های کنترل بیولوژیک، چالشها و تنگناهای توسعه کنترل بیولوژیک در کشور، ارایه راهکارها، تکنولوژی نوین تولید، فرمولاسیون و کاربرد عوامل و فرآورده های کنترل بیولوژیک برخی از محورهای این همایش است.

رییس همایش توسعه کنترل بیولوژیک در ایران ادامه داد: نقش و جایگاه بخش خصوصی در توسعه کنترل بیولوژیک و شیوه های توانمندسازی بخش خصوصی و بهره برداران کشاورزی در پایداری کنترل بیولوژیک، وضعیت تولید، تجارت و مصرف عوامل و فرآورده های کنترل بیولوژیک در ایران و جهان، نقش و جایگاه تنوع زیستی به عنوان منبع عوامل کنترل بیولوژیک و حفظ و حمایت از دشمنان طبیعی آفات و کنترل بیولوژیک آفات محصولات استراتژیک کشاورزی از دیگر محورهای این همایش است.

عسکری برگزارکنندگان این همایش را موسسه تحقیقات گیاهپزشکی کشور، سازمان حفظ نباتات و کانون هماهنگی تولید فرآورده های کنترل بیولوژیک آفات کشاورزی و دامی اعلام کرد.

وی آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این همایش را 30 بهمن ماه امسال بیان کرد و افزود: مقالات قابل پذیرش، مقالات تحلیلی خواهد بود که حاصل پژوهش، تجربه و دانش بومی نگارندگان باشد.

گفتنی است، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برگزاری این همایش می توانند به سایتهای www.iripp.ir  و www.biocontrol.ir مراجعه کنند./


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما