کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
مصرف ميوه و سبزي، مساويست با كاهش سرطان
ساعت ۳:٤۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:
خبرگزاري کشاورزي ايران - گروه بين الملل : رژيم‌هاي غذايي حاوي حجم زيادي از ميوه و سبزي خطر ابتلا به سرطان بويژه تومورهاي ناحيه سر و گردن را در انسان كاهش مي‌دهد.    

به گزارش ايانا و به نقل از سايت خبري بست سيندي كيشن معاملات جديد نشان مي‌دهند كه رژيم غذايي حاوي حجم زيادي از ميوه و سبزي خطر ابتلا به سرطان بويژه تومورهاي ناحيه سر و گردن را در انسان كاهش مي‌دهد.

بنا به اين گزارش براساس مطالعه‌اي كه بر روي بيش از 500 هزار نفر در آمريكا صورت گرفته است پژوهشگران اعلام كردند افرادي كه مصرف ميوه و سبزي در آنها بيشتر بوده درصد بسيار پاييني از ابتلا به بيماريهاي مذكور را در طول زندگي خود داشته‌اند.

اين گزارش افزود: در همين تحقيق آمده افرادي كه روزانه 6 بار به اشكال مختلف ميوه و سبزي مصرف كرده‌اند حدود 29 درصد كمتر از سايرين در معرض ابتلا به سرطان و تومورهاي ناحيه سر و گردن بوده‌اند.

اين گزارش در ادامه افزود: محققين اعلام كردند اگرچه همواره گفته مي‌شود كه مصرف ميوه و سبزي براي جلوگيري از سرطان مفيد است اما اين مطالعه بطور مستند و علمي موضوع مذكور را تاييد نموده است.

گفتني است يكي از ويژگيهاي مطالعه مزبور،‌ تعداد زياد افرادي است كه در مطالعه مورد بررسي قرار گرفته اند كه موجب شده نتايج قابل اتكا باشند./

 


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما