کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
حمایت ازگندم کاران وافزایش تولید اولویت کاری وزارت جهاد کشاورزی ا
ساعت ۸:٢٧ ‎ق.ظ روز جمعه ٥ مهر ۱۳٩٢   کلمات کلیدی: اخبار ،کشاورزی ،گندم ،حمایت از کشاورزان
مجری طرح گندم:
حمایت ازگندم کاران وافزایش تولید اولویت کاری وزارت جهاد کشاورزی است
تهران - مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی گفت: امسال حمایت و پشتیبانی از گندم کاران و افزایش تولید در اولویت برنامه های وزارت جهاد کشاورزی قرار دارد و این امر به طور جد در دست پیگیری است.

اسماعیل اسفندیارپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا به مصوبه هیات دولت درخصوص تعیین نرخ گندم قبل از شروع فصل کاشت اشاره کردو افزود: پیشنهاد به موقع وزارت جهاد کشاورزی و تصویب به موقع دولت به طور قطع می تواند در برنامه ریزی تولید گندم کشور نقش موثری داشته باشد. 
وی گفت: برای تولید مناسب، پشتیبانی و حمایت از کشاورزان و تولیدکنندگان در اولویت برنامه ها قرار دارد و امسال در نظر داریم به غیر از افزایش تولید گندم از سایر محصولات کشاورزی نیز حمایت کنیم. 
وی ادامه داد: برای اجرای طرح گندم در کشور وارد برخی مباحث نشده ایم و هنوز این طرح به صورت جدی در کشور شروع نشده، اما مقدمات کار فراهم شده و با گذشت زمان برنامه های خوبی در این زمینه خواهیم داشت. 
مجری طرح گندم کشور، نقش گندم را در امنیت غذایی آحاد جامعه پراهمیت دانست و گفت: با تشکیل ستاد طرح گندم و تعیین مجری طرح گندم در وزارت جهاد کشاورزی پیش بینی می شود با مدیریت جامع، این طرح درکشور به خوبی اجرایی شود و در تولید این محصول استراتژی به خودکفایی برسیم. 
اسفندیارپور تاکید کرد: به طور حتم تعیین نرخ منطقی خرید تضمینی گندم در حمایت از تولیدکنندگان می توانند در افزایش بهره وری این محصول نقش موثری ایفا کند تا جایی که به خودکفایی کامل و پایدار دست یابیم. 
اقتصام(۴)**۹۱۸۶ **۱۵۶۱


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما