کشاورزی لرستان - اولین مجله علمی کشاورزی دانش سبز (دانشجویان لرستانی)
در سال1387 سال نوآوری و شکوفایی ایران اسلامی شروع کار و تلاش می کنیم آخرین اخبار و مقالات علمی کشاورزی و لینک سایتهای برتر کشاورزی را در وب قرار دهیم ...
کلمات کلیدی مطالب
روسيه واردات كنجد، بادام زميني و برنج از هند را ممنوع كرد
ساعت ٦:٢٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:
خبرگزاري کشاورزي ايران - گروه بين الملل : به دليل افزايش نگرانيها در مورد كيفيت كالاهاي وارداتي از هند، روسيه واردات كنجد، بادام زميني و برنج را از هند ممنوع كرد.    

به گزارش ايانا و به نقل از سايت خبري اريزا: روسيه واردات كنجد، بادام زميني و برنج را به دليل بعد از افزايش نگرانيها در مورد كيفيت كالاهاي وارداتي از هند ممنوع كرد.

بنابه اين گزارش: مسئول كشاورزي روسيه اعلام كرد كه تصميمشان را در مورد ممنوعيت واردات كالاها از اول ماه "مي" در ماه مارس به دهلي نو اعلام كردند كه چنانچه موافقت نشود، اقدامات بيشتري در بررسي صادرات كالاهاي پرخطر انجام مي‌شود.

اين گزارش افزود: روسيه مدعي است كه مواردي از آلودگي‌هاي برنج، دانه‌هاي كنجد، بادام زميني وارد شده از هند مرتباً ثبت شده‌اند و ممنوعيت واردات برنج، كنجد، بادام زميني از امروز عملي مي‌شود.

اين گزارش در ادامه افزود: مسئول كشاورزي روسيه اعلام كرد در ماه ژانويه يك محموله 125 تني از برنج هندي آلوده به آفت‌ها پيدا شده بود.

اين گزارش تصريح كرد: روسيه به دولت هند پيشنهاد كرد كه اطلاعاتي در مورد مقدار استفاده از آفت‌كشها، آخرين تاريخ استفاده از آفت‌كشها را فراهم نمايد و با هر محموله برنج صادراتي به روسيه آن را گزارش دهد.

گفتني است گرچه هند بزرگترين صادركننده برنج به روسيه است مسكو، ممنوعيتي مشابه را براي كالاهاي كشورهاي پاكستان، مصر و تايلند در نظر گرفته است./


 
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


زیارت عاشورا
وضعیت یاهو مذهبی
پیج رنک گوگل ساعت فلش مذهبی اوقات شرعی

بسيجي يعني علي
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net

Powered by aeka.persianblog.ir

بانک صوت و فیلم مذهبی
PageRank
بسيجي يعني علي
مجله دانش سبز
PageRank RSS Feed Readers outils webmaster
دریافت کد
>>فرم اشتراک<<
{PAGETITLE}
pagerank search engine optimization Submit ExpressSearch Engine Marketing Services تماس با ما