هکر پرشين بلاگ کاملا شناسايي شده است

IMAGE633234653640781250.JPG

مدير پرشين بلاگ :
هکر پرشين بلاگ کاملا شناسايي شده است
هکر پرشين بلاگ کاملا شناسايي شده و ما دقيقا او را با نام و مشخصات و سابقه مي شناسيم و در حال حاضر نيز پيگير کارهاي حقوقي و قانوني در داخل و خارج از کشور، براي پس گرفتن دامنه اين سايت هستيم.

مهدي بوترابي، مدير پرشين بلاگ در گفتگو با خبرنگار شبکه خبري برنا، با بيان اين مطلب گفت: ما قصد نداريم که که دامنه پرشين بلاگ را از .com  به .ir  تغير دهيم . بلکه در صدد هستيم تا بتوانيم با دنبال کردن امور قانوني، دامنه .comرا از هکر شناخته شده پس بگيريم ، تا امکان دسترسي به هر دو دامنه، براي کاربران وبلاگ سرويس پرشين مهيا شود.

وي با عنوان اين مطلب که آمار کاربران و ميزان ثبت نام، روزانه در حال افزايش است گفت : اگر افتي در ميزان ثبت نام هاي پرشين بلاگ اتفاق افتاده است به دليل تغيير دامنه اين سايت است . خيلي ها به آدرس جديد دسترسي ندارند و حتي به خاطر برخي مشکلات به ديگر سرويس وبلاگ ها مراجعه کرده اند ؛ اين در حالي است که بسياري از کاربران نيز به خاطر حمايت از سايت و عرق ملي خود بعد از اتفاق ناگواري که براي پرشين افتاد از ديگر سرويس بلاگ ها به اين سايت مراجعه کردند .

مدير پرشين بلاگ اظهار داشت : قبلا ميزان ثبت نام در پرشين بلاگ حدودا 600 ثبت نام در روز بود و در حال حاضر نيز اين ميزان حدود 100 تا 140 ثبت نام است که با توجه به اتفاق اخير قابل توجيه است.

بوترابي افزود : ما بيش از يک ميليون يک صد هزار ثبت نام وبلاگي داريم که به دليل تغيير دامنه بسياري از آن ها فعال نيستند و ديگران هم نمي توانند به راحتي به بلاگ ها دسترسي پيدا کنند زيرا در سرچ گوگل هم هنوز index ها شناسايي نشده و وبلاگ ها ديده نمي شوند؛ اما اميدواريم که تا يک ماه ديگر اين مشکل نيز برطرف شود و ما به روز هاي گذشته بازگرديم.

وي در پايان با بيان اين که هنوز هکر مذکور در دامنه سابق پرشين بلاگ ادعاي خريد اين سايت را مي کند و از عکس ها و مطالب دلخواه خود استفاده کرده و بر ادعاي دروغ خود تاکيد دارد تاکيد کرد: فشار شديدي بر ما وارد است و صدمه سنگيني را متحمل شديم اما به تدريج روند سايت بهتر خواهد شد.


انتهاي خبر // برنا نیوز//www.BornaNews.ir

/ 0 نظر / 5 بازدید