سیل میلیونی هواداران احمدی نژاد را در برگرفت

سیل میلیونی هواداران احمدی نژاد را در برگرفت

 

همایش میلیونی حامیان احمدی نژاد در مصلی تهران - 1

سیل میلیونی هواداران احمدی نژاد را در برگرفت

دقایقی پیش در حالی گردهمایی بزرگ و تاریخی حامیان محمود احمدی نژاد در مصلی تهران برگزار شد که به دلیل سیل میلیونی جمعیت رئیس جمهور موفق به سخنرانی نشد.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی «شبکه خبر دانشجو» بزرگترین گردهمایی انتخاباتی تاریخ ایران عصر امروز توسط حامیان مردمی محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران که پرچم مقدس ایران را دست داشتند، در مصلی بزرگ امام خمینی شهر تهران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور بیش از یک میلیون نفر از حامیان احمدی نژاد برگزار می شد، چهره های فرهنگی، هنری، ورزشی و سیاسی حامی احمدی نژاد دقایقی به سخنرانی پرداختند.

حسین رضازاده، حمید استیلی از ورزشکاران، حاج محمود کریمی، سعید حدادیان ، حاج منصور ارضی از مداحان نامی کشور و ... از جمله افرادی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

احمدی نژاد که برای ایراد سخنرانی در این جمع باشکوه وارد مصلی شد پس از یک ساعت و 40 دقیقه تلاش نیز نتوانست به جایگاه سخنرانی برسد و بدین ترتیب فرزاد جمشیدی مجری محبوب تلویزیون و رادیو که مسئولیت اجرای این مراسم را داشت، پایان مراسم را اعلام کرد.

هم اکنون با پایان برگترین گردهمایی تاریخ انتخاباتی ایران حامیان احمدی نژاد که همگی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در دست دارند از مصلی خارج می شوند. /انتهای پیام/

/ 0 نظر / 73 بازدید