نخستین کشک حاوی پروتئین سویا تولید شد

برای اولین بار در دنیا

نخستین کشک حاوی پروتئین سویا تولید شد

تهران - خبرگزاری کشاورزی ایران
سرویس تشکل های غیر دولتینخستین کشک حاوی پروتئین سویا تولید شد

برای نخستین بار در دنیا کشک حاوی پروتئین پویا در ایران تولید شد.  به گزارش ایانا از کانون صنایع غذایی کشور، نخستین کشک حاوی پروتئین سویا به دلیل داشتن منابع غنی از پروتئین، کلسیم، فسفر و املاح معدنی با خاصیت ضد سرطانی در کشور تولید شد.

بر اساس این گزارش، سوی کشک (حاوی پروتئین سویا) که دارای خاصیت آنتی اکسیدانی اعلام شده است، از بروز سرطان روده، سینه، کبد، مثانه، پوست و معده و همچنین از ابتلای افراد به پوکی استخوان و بیماری قلبی و عروقی جلوگیری می‌کند.

دیزوفلانون موجود در این کشک به عملکرد مغز و کاهش چین و چروک پوست کمک می‌کند و موجب کاهش عوارض ناشی از تغییرات هورمونی در دوران یائسگی می‌شود.

این محصول غذایی برنده جایزه سیب طلایی از دومین کنفرانس غذای عملکرد (فراسودمند) شده است.

مقادیر اسید آمینه موجود در این محصول 590 میلی‌گرم لیزین، 210 میلی‌گرم متیونین، 510 میلی‌گرم آرژنین، 260 میلی‌گرم هیستوین، 460 میلی‌گرم والین، 710 میلی‌گرم لوسین، 410 میلی‌گرم ایزولوسین و 380 گرم ترئونین گزارش شده است./

/ 1 نظر / 129 بازدید
لیلی

سلام قصد ما تبلیغات نیست وگرنه نظر خصوصی نمی فرستادیم برای شما در شهر الکترونیک به شما وبلاگ حرفه ای ، کلوپ ، گالری عکس ، دوستان جدید ، فروشگاه با ثبت نام این امکانات بهت داده میشه www.xec.ir