مدیران وزارت جهادکشاورزی خواستار جلوگیری از انهدام کشاورزی غزه شدند

 در نامه‌ای خطاب به مدیرکل فائو

 مدیران وزارت جهادکشاورزی خواستار جلوگیری از انهدام کشاورزی غزه شدند

تهران - خبرگزاری کشاورزی ایران
سرویس کشاورزی

مدیران وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای به مدیر کل فائو خواستار جلوگیری از انهدام زیرساختهای تولید غذا و کشاورزی در غزه توسط صهیونیستها شدند.
   

به گزارش ایانا، جمعی از مدیران وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای به ژاک دیوف مدیر کل سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (FAO)، خواستار جلوگیری از انهدام زیرساختهای تولید غذا و کشاورزی در غزه توسط صهیونیستها شدند.

این نامه که با عنوان از طرف متولیان تولید غذا در جمهوری اسلامی ایران خطاب به مدیر کل فائو برای جلوگیری از انهدام زیر ساختهای کشاورزی غزه صادر شده، به امضای معاون تولیدات گیاهی وزارت جهاد کشاورزی و 35 نفر از مدیران کل این معاونت رسیده است.

در این نامه آمده است: دفاع همه جانبه از مظلومان ستمدیده وظیفه وجدانی همه انسانهای کره زمین است. این مسئولیت و وظیفه مهم در ساختار سازمانهای بین‌المللی به عنوان مظهر و اراده ملتها تبلور می‌یابد.
هم‌اکنون سرزمین غزه مورد تجاوز گستاخانه و ظلم بی‌حد و حصر از سوی رژیمی غاصب قرار گرفته است.
سازمانهای بین‌المللی اعم از سازمان ملل، شورای امنیت و دیگر سازمانهای وابسته به آن، نتوانسته‌اند به انتظاری که ملتها در زمینه انجام وظایفشان آن هم تامین حداقل نیازهای انسانی گرسنگان و آوارگان این فاجعه می‌باشد، به شایستگی عمل کنند.

در این نامه از سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد مصرانه خواسته شده است به ایفای نقش جهانی خود در این برهه حساس و سرنوشت ساز بپردازد، چرا که جان صدها هزار انسان در سرزمین غزه به دلیل محاصره همه جانبه رژیم غاصب صهیونیستی در خطر قحطی قرار گرفته است.

همچنین در بخش دیگری از این نامه آمده است: انتظار داریم فائو با بهره‌گیری از اختیارات بین‌المللی خود هر چه سریعتر به کمک گرسنگان و آوارگان و مظلومان غزه بشتابد و از این رهگذر به عنوان یک سازمان بین‌المللی دغدغه‌های وجدانی، انسانی، تشکیلاتی و سازمانی خود را در صفحه خاطرات تاریخ به ثبت رساند./

/ 8 نظر / 92 بازدید
امین

بسیار روح انگیز جالب زیبا شیوا وسلیس ودل انگیز و متاثر کننده بود آرزوی توفیق دارم یه سری بزن و اگه خواستی یه تبادل لینک و اطلاعات واستفاده از موضوعات و مطالب هم اگه خواستی لینک کن وبگو تا لینک بدم موفق باشید ما را در پهنه سبز زیبای دعایتان از یاد نبرید خدا نگهدار

سامان

آقا یک سوال! ببینم خون مردم غزه از مردم دارفور رنگی تره؟ اگه اسراییل فلسطینی هارو میکشه جنایتکاره ولی وقتی حکومت سودان(آقای عمربشیر) سیصدهزار نفر رو در دارفور قتل عام میکنه جمهوری اسلامی از عمربشیر حمایت میکنه و لاریجانی میره سودان برای دفاع از حکومت اسلامی سودان!!!

بهرام محمد پور

هر چی آرزوی خوبه مال تو . وبلاگ خوبی داری . اگه مایل به تبادل لینک باشی منو با نام برنامه نویسی دلفی لینک کن. خبر بده تا لینکت کنم

بیشمار

ما بیشماریم! بي شمار! يك شبكه اجتماعي تخصصي است براي عده ی بي شماری كه دغدغه ايران اسلامي را دارند و به دنبال پايگاهي در فضاي مجازي براي تجمع و ‌هم انديشي درباره موضوعات مختلف هستند. اينجا محلي است براي گفتگو، ايده پردازي، به اشتراك گذاشتن نظرات و انواع محتوا ( متن ، عكس ،‌ فيلم ، لينك و ...) و راه اندازي و هدايت جنبشهاي اينترنت توسط شما براي يك تجربه جديد از مدل ارتباطي آينده ، كافيست امتحان كنيد www.bishomar.ir

منشور اطلاعات

ما زنده به لطف و رحمت زهرائیم مامور برای خدمت زهرائیم روزی که تمام خلق حیران هستند ما منتظر شفاعت زهرائیم* موفق باشيد

حميد

كد ساعت فلش و كد نمايش پرچم ايران در سايت يا وبلاگ شما : WWW.TopRank.ir به ما افتخار دهيد و از سايت ما ديدن كنيد

oops

تبادل لینک 100 درصد اتوماتیک و در همان لحظه http://www.fxend.com/link/links.php