تبدیل مناظره موسوی و کروبی به محاکمه غیابی احمدی‌نژاد

تبدیل مناظره موسوی و کروبی به محاکمه غیابی احمدی‌نژاد

خبرگزاری فارس: سایت‌های اینترنتی نوشتند؛ در پی پیروزی‌های احمدی‌نژاد در مناظره‌های جداگانه تلویزیونی با میرحسین موسوی و مهدی کروبی نامبردگان تصمیم‌گرفته‌اند جلسه مناظره امشب را تبدیل به محاکمه و تخریب غیابی احمدی‌نژاد نمایند.

به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، بسیاری از سایت‌های خبری از جمله جهان، برنا، دیدگاه، مردمیار، مهر ورزش، گرانیوز، رهوا، ثانیه نیوز، حدا‌نیوز، روایت، خبرنویس، بچه‌های قلم، خدمت ، قلم‌‌پرس و ... نوشتند؛ مهدی هاشمی رفسنجانی و غلامحسین کرباسچی و تعداد دیگری از اعضای ستادهای میرحسین موسوی و کروبی تصمیم‌ گرفتند در جلسه‌ای فضای مناظره به صحنه محاکمه احمدی‌نژاد مبدل شود.
در پی پیروزی‌های احمدی‌نژاد در مناظره‌های جداگانه تلویزیونی با میرحسین موسوی و مهدی کروبی نامبردگان تصمیم‌گرفته‌اند جلسه مناظره امشب را تبدیل به محاکمه و تخریب احمدی‌نژاد نمایند.
این افراد همچنین تاکید کردند: با توجه به اینکه احمدی‌نژاد در جلسه امشب حضور ندارد و نمی‌‌تواند مثل شب‌های قبل از خود دفاع کند، بهترین فرصت برای طرح ادعاهای تخریبی و ارائه اسناد مجعول از جمله سند‌سازی درباره شهرداری تهران و مواردی از قبیل وجود دارد.
افراد فوق در این جلسه تاکید کردند: ما باید از فضای یکطرفه مناظره علیه احمدی‌نژاد حداکثر بهره را برای بازسازی چهره هاشمی رفسنجانی و خانواده و بستگان وی بدست آوریم.
این افراد معتقدند ما باید با بهره‌گیری از مناظره امشب چهره احمدی‌نژاد را که در نظر سنجی‌های اخیر و پس از برگزاری دو مناظره افزایش یافته، تخریب کنیم.
قرائت بیانیه دفتر آقای هاشمی رفسنجانی از سوی یکی از دو نفر (موسوی و کروبی) از دیگر تصمیمات این جلسه است که با هدف بازسازی و احیای چهره هاشمی قرار است، انجام شود.
بخش زیادی از عناصر افراطی که در شب‌های گذشته هم تلاشهای نافرجامی برای ایجاد تنش و درگیری در خیابان‌ها داشتند، قرار است امشب بعد از مناظره به برخی خیابان‌ها و مناطق پرتردد هجوم برده و با حرکت‌های فیزیکی و اهانت به مقدسات و فحاشی به رهگذران زمینه تحریک مردم و حامیان احمدی‌نژاد را فراهم کنند. در همین ارتباط تحریک دانشجویان کوی دانشگاه تهران در دستور کار قرار گرفته و تلاش می‌شود شبیه حادثه 18 تیر بازسازی شود. 

/ 0 نظر / 83 بازدید