مراقب اطرافیانتان باشید تا حوادث تلخ تکرار نشود

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در واکنش به نامه هاشمی:
مراقب اطرافیانتان باشید تا حوادث تلخ تکرار نشود

خبرگزاری فارس: بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با صدور بیانیه‌ای در واکنش به نامه هاشمی رفسنجانی به مقام معظم رهبری اعلام کرد: بسیج دانشجویی صراحتاً و از روی دلسوزی به جنابعالی توصیه می‌کند که مراقب اطرافیانتان باشید تا انقلاب اسلامی شاهد حوادث تلخ نظیرآنچه تاکنون اتفاق افتاده، نباشد.

به گزارش خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق در واکنش به نامه هاشمی رفسنجانی به رهبر معظم انقلاب با صدور بیانیه ای اعلام کرد: 
نامه سرگشاده جنابعالی به رهبر معظم انقلاب اسلامی (دام ظله الشریف) مشاهده و موجب تاسف فراوان گردید. 
درباره این نامه، نکات بسیاری وجود دارد که در ذیل به اهم آنها اشاره می شود: 
1-اصل نگار ش نامه به رهبر انقلاب از سوی مسئولین، امری غیرمعمول نبوده است، اما نگارش نامه‌ای سرگشاده به رهبری معظم و استفاده از تعابیر تعریض آمیز به مقام ولایت، گستاخی کم سابقه‌ای است که در وقت مناسب با برخورد شدید جنبش دانشجویی مواجه خواهد شد. برای مثال در جایی نوشته اید "رهبری معظم صلاح را در سکوت دیده‌اند " و در جای دیگر آورده اید: "از جنابعالی با توجه به مقام و مسئولیت و شخصیتتان انتظار است برای حل این مشکل و برای رفع فتنه های خطرناک و خاموش کردن آتشی که هم اکنون دودش در فضا قابل مشاهد است، هرگونه که صلاح می دانید اقدام موثری بنمایید. " 
اگر رهبر انقلاب صلاح را در سکوت دانسته‌اند، نگارش جملات طلبکارانه اینچنینی چه معنایی دارد؟ 
2- مقایسه دولت خدمتگزار نهم، که بارها و بارها مورد حمایت های بی‌دریغ و ویژه رهبر معظم انقلاب قرارگرفته است با منافقان و گروه‌های ضد انقلاب و دولت بنی صدر از سوی جنابعالی از تعابیری است که حقیقتاً موجب تاسف و تاثراست و میزان انطباق نظرات شما با رهبر انقلاب را نمایش می‌دهد. 
3- جنابعالی در جای جای این نامه، خود را با شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی مقایسه کرده‌اید که حقیقتاً این مقایسه مظلومیتی مضاعف برای آن شهید بزرگوار است. متاسفانه تذکرات مکرر دلسوزان نظام و انقلاب به شما درباره نحوه زندگی جنابعالی و اطرافیانتان و بی توجهی جنابعالی به این نصیحت های خیرخواهانه کار را بدانجا رساند که یکی از مسئولان نظام اسلامی مجبور به افشاگری این حقایق در تریبونی عمومی گشت؛ به عبارت دیگر نظام اسلامی چنان ضربه‌ای از این بی توجهی و تغافل نسبت به سو استفاده مختلفی که درچارچوب های معیوب و ناقص قانونی کشور انجام شده، خورده سات که برای دغدغه مندان انقلاب راهی جز دادخواهی از محضر ملت بزرگ ایران باقی نگذاشته است. 
بسیج دانشجویی صراحتاً و از روی دلسوزی به جنابعالی توصیه می‌کند که مراقب اطرافیانتان باشید تا انقلاب اسلامی شاهد حوادث تلخ مشابهی نظیرآنچه تاکنون اتفاق افتاده نباشد. 
4- جنابعالی همچنین در سرتاسر این نامه فضایی سیاه و تاریک از وضعیت موجود کشور نمایانده‌اید که علی رغم مخالفت با واقعیت موجود و بیانات صریح رهبر معظم انقلاب، جنبش دانشجویی را به یادنامه امام جمعه مستعفی اصفهان می اندازد که با پاسخ انقلابی مردم غیور اصفهان مواجه شد. 
5- جنبش دانشجویی ایران - همانگونه که بارها و بارها نیز اعلام کرده است خواهان بررسی وضعیت اقتصادی حضرتعالی و اطرافیان و برخی از مدیران کشور در گذشته و در حال در دادگاهی صالحه بوده و هست و اکنون نیز که در برخی از مدیران کشور در گذشته و حال در دادگاهی صالحه بوده و هست و اکنون نیز که در فضای انتخابات تنها سرفصل برخی از مفاسد راجع به خانواده جنابعالی و برخی دیگر از مدیران مطرح شده است فرصت را مناسب تر از همیشه دیده و از دستگاه قضایی می‌خواهد در دادگاهی علنی و در محضر ملت شریف ایران به اتهامات مطرح شده رسیدگی کند و بی‌تردید در صورت کوتاهی دستگاه قضایی - همانگونه که تاکنون اتفاق افتاده است دادگاه افکار عمومی در این باره به قضاوت خواهد نشست. 
انتهای پیام/ی

/ 0 نظر / 66 بازدید