مؤسسه رازی در پدافند غیرعامل کشور نقش کلیدی دارد

مؤسسه رازی به‌دلیل وظیفه حیاتی تولید واکسن، در پدافند غیرعامل کشور نقش کلیدی دارد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا)، رئیس مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی در دوره آموزش تخصصی پدافند غیرعامل مدیران و کارشناسان منتخب جهاد کشاورزی که در این مؤسسه برگزار شد، با اعلام این مطلب گفت: مؤسسه رازی علاوه بر تولید بیش از 70 نوع فرآورده بیولوژیک، در امر تحقیق و تشخیص نیز با 15 آزمایشگاه مرجع، خدمات ارزشمندی را ارائه می‌دهد و در طول سال بیش از 300 پروژه تحقیقاتی در این مؤسسه انجام می‌شود.

دکتر هادی فامیل قدکچی افزود: ازجمله مواردی که باعث شده تا مؤسسه رازی در کشور و خاورمیانه به‌عنوان یک مؤسسه بی‌نظیر مطرح باشد و در ارتباط با موضوع پدافند غیرعامل کشور، نقش اساسی ایفا کند، وجود اعضای هیئت علمی، کارشناسان خبره و کادر منحصر به فرد این مؤسسه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آموزش مدیران نیز از مسائل ضروری کشور است و باید مدیران به نحوی توجیه شوند تا در شرایط اضطراری و بحرانی، مانند سایر شرایط عمل نکنند و رفتاری متناسب با آن شرایط را داشته باشند.

گفتنی است، این دوره به مدت دو روز به میزبانی دبیرخانه پدافند غیرعامل مؤسسه رازی و با تدریس تعدادی از اساتید پدافند غیرعامل، در محل این موسسه در حال برگزاری است./

 

خبرنگار: مهشید رضایی

R-911125-01

/ 0 نظر / 78 بازدید