فراخوان دومین همایش منطقه ای ایده های نوین در کشاورزی پایدار کشاورزی

راهنمای تهیه و تنظیم مقاله

                     

1- مقاله ها باید روی کاغذ  A4با رعایت فاصله  singleبین سطور، حاشیه 5/2سانتی متر از طرف راست و چپ، 4 سانتی متر از بالا و 3 سانتی متر از پائین باشند.

2- مقاله با نرم افزار  Wordتحت ویندوز  XPبه صورت یک ستونه و حداکثر در 15صفحه تایپ و ارسال گردد. متون فارسی با قلم B lotus و فونت 14 نازک و متون انگلیسی با قلم  Times New Romanو فونت نازک 12، عنوان مقاله با فونت 16ضخیم، عنوان های اصلی (چکیده، مقدمه و...) با فونت 16ضخیم، اسامی نویسندگان با فونت 12ضخیم تایپ شود.

3- چهار نسخه از مقاله همراه با لوح فشرده کامپیوتری آن ارسال گردد.

4- بخش های مقاله شامل عنوان، نام نویسندگان و آدرس، چکیده، کلمات کلیدی، مواد و روش ها، نتایج و بحث و منابع به انضمام چکیده انگلیسی باشد.

چکیده : باید مختصر، گویا و جامع باشد و حتی الامکان از 250 کلمه تجاوز نکند و بعد از عنوان در همان صفحه قرار گیرد. واژگان کلیدی بین 3 تا 6 کلمه و بلافاصله بعد از چکیده ذکر گردد.

مقدمه: شامل معرفی موضوع مورد بررسی، ضرورت انجام تحقیق و مرور منابع علمی و پژوهش های انجام شده قبلی با استناد به مدارک منتشر شده می باشد.

مواد و روش ها: شامل معرفی و توضیح وسایل و مواد به کار رفته و شرح کامل روش های بررسی می باشد.

نتایج وبحث: این قسمت شامل نوشتار، جدول ها و شکل ها بوده که پس از تجزیه و تحلیل آماری مورد ارزیابی و بحث قرار می گیرند. لازم به ذکر است کلیه نمودارها، تصویرها و عکس ها با عنوان شکل آورده شوند. در این ارتباط نکات زیر مورد توجه قرار گیرد :

عنوان جدول باید در بالای آن آورده شود و متن جدول فارسی تایپ شود. عکس ها با کیفیت کاملاً مناسب و وضوح بالا به صورت سیاه و سفید آورده شوند. در صورت لزوم به صورت رنگی ارسال شوند. عنوان شکل ها در زیر آنها آورده شود.

منابع : فهرست منابع بر اساس حروف الفبا، ابتدا برای منابع فارسی و سپس برای منابع لاتین با ذکر شماره تنظیم گردد. لطفاً به مثال های زیر توجه فرمائید.

الف مقاله:

1-     اکبرزاده، ک، لدنی، ح، وشایقی،م. 1380. معرفی دستگاهی قابل حمل برای  تغذیه مصنوعیAnopheles stephensi  Lis.. نامه انجمن حشره شناسی ایران، جلد بیست و یکم، شماره 1: صفحه30-21.

2- Drawinkel, A.1978. Patterns of tillering and grain production of winter wheat at a with range of plantdensities. Net.J. Agric.sci.,25:383-398.

                                                                                                   

ب- کتاب:

1-شجاعی، م.1375. حشره شناسی (مورفولوژی و فیزیولوژی). انتشارات دانشگاه تهران، جلد اول، ویرایش پنجم، صفحه369.

2- Borror, D. J., Triplehorn, C.A. and Johnson, N. F.1998. An introduction to the study of insects. Saunders college publishing 6 ed, 875pp.

 

ج- پایان نامه:

آساده، غ.1370. فون شپشک های آرد آلودPseudococcidae، انگل ها

و شکارهای آنها در استان خوزستان . دانشگاه شهید چمران اهواز، دانشکده کشاورزی،128صفحه.

 

د- منابع اینترنتی :

A-ARS Germplasm Wiersema  J.H and B.Leon .2004.Taxonomic information on cultivated plants in the USD resources information netword (GRIN). Available on: http:/www.ars- grin. gov/ cgi-in/ npgs/htm1/taxon.p1?14774

(Accessed 27 novamber 2004).

/ 51 نظر / 85 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هادي نژاد

سلام با ياري آن يار دلنواز با مطلبي به عنوان "بازي با کلمات" به روز هستم. دوست دارم با ايده هاي زيبايتان مرا راهنمائي کنيد. ياحق

محمود

سلام بر شما دوست گرامي: [گل][گل][گل][گل][گل] وبلاگ دفاع از حريم تشيع، شما را دعوت مي کند به مطلبي که عنوان آن به صورت زير است: بخاري دشمن اهل بيت بود!!! (قسمت اول) در اين پست، همراه با تصاويري از کتب اهل سنت، به همگان اثبات خواهيم نمود که آقاي محمد بن اسماعيل بخاري، صاحبِ کتاب صحيح بخاري، با اهل بيت دشمني داشت!!! و همچنين ثابت خواهيم نمود که احاديثش را بر پايه بدعت گذاري، جمع آوري کرده است!!! اين پست از جنجالي ترين مطالب و پست هاي وبلاگ دفاع از حريم تشيع مي باشد! (از شما تقاضا دارم که کل اين مطلب را خوانده و نظر خود را اعلام بداريد.) http://imam-ali-mola.blogfa.com/post-22.aspx [گل][گل][گل][گل][گل] انشاءالله در تمامي امتحانات الهي موفق و سربلند باشيد. يا علي... [لبخند][گل]

poooool

salam kasbe daramad + jayeze hatman bebin pashimun nemishi http://poolpars.mihanblog.com/post/4

Ali Bonakdar

کامل ترين نرم افزار در رابطه با فرق ضاله (7 فرقه شامل : 1.بهاييت 2.وهابيت 3.صوفيه 4.ايليا رام الله 5.راجينيشيسم 6.شيطان پرستي 7.مدعيان دروغين ) که شامل بروزترين مطالب ؛ متن ؛ فيلم هاي مستند ؛ گالري عکس و ... که از آن جمله مي توان به دادگاه آقاي کاظميني بروجردي و جنايات سران صوفي و نفوذ شيطان پرستي در فيلم هاي هاليوودي و ... اشاره کرد آماده فروش ميباشد . اين نرم افزار مجموعه اي از اسناد، اطلاعات و صحنه هاي مستند است که پديدآورندگان آن با بهره گيري از اساتيد مجرب و آشنا با فرق و با استفاده از کتاب هاي تاريخي و فرصت حضور در جمع مدعيان و زودباوران ساده انديش به ضبط و ثبت 50 ساعت فيلم و سخنراني و مصاحبه پرداخته اند. اين مطالب با واکاوي و بايگاني اقرارها و اعترافات نجات يافتگان از اين فرقه ها تهيه شده و پديدآورندگان اين بانک اطلاعاتي با عنوان «سراب» اقدام به توليد چهار هزار صفحه متن در قالب کتاب الکترونيک کرده و 500 قطعه عکس را به تصوير کشيده اند. لازم به ذکر است اين نرم افزار رتبه دوم در نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال امسال را کسب کرده است براي اطلاعات بيشتر و يا خريد نرم افزار با تل

عابديني

سلاممممممممممممم دوست عزيز رد مي شدم گفتم به رسم ادب سلام و نظري داده باشم و خوشحال شدم از ديدارت،دوست داشتي به ما سر بزن و مارو لينک کن[تفکر]

گزينه 2

سلام به دوست عزيزم اميدوارم که حالت خوب باشه مطالب وبلاگت خيلي خوب بود ما هم يه سايت آموزشي درست کرديم(گزينه2) که ازت ميخواهيم بياي و ازمطالب آموزشي از قبيل جزوه درسي،پايان نامه،نمونه سوالات امتحاني ،آموزش تست زني در کنکور،قبولي درکنکور و خلاصه هر درخواست آموزشي که داشتي برات ارسال کنيم.آدرس سايت ما رو ميخواي؟ www.gozine2.dxd.ir تازه اگه ميخواي هنگام وارد شدن به سايت يه 50000ريال هم جايزه بگيري ابتدا روي تبلغات کليک کن بعد برو مطالب سايت رو ببين ازت ممنونم تازه اگه از دستت برمياد واسه سايت تازه اي که ميخواهيم بزنيم نياز به همکار براي مديريت در تالار گفتمان دارم اگه ميتوني انجام بدي خبر يده ديگه مزاحم نميشم منتظرت هستم [قلب شکسته]

آریاپور

زحمات زیادی کشیده اید. با توجه به پشتکار و دلسوزی شما اجر شما هرگز توسط خداوند فراموش نخواهد شد.

مسعود

با سلام و خسته نباشين خدمت شما دوست عزيز ميخواستم بگم وبلاگ بسيار جذاب و جالبي داري و ميخواستم ازت دعوت كنم بياي وبلاگم سر بزني و نظر بدي. ممنون ميشم منتظرتم