میزان اعتبارات آموزشی استانی شهرداریها و دهیاریها در سال 88 اعلام شدمیزان اعتبارات آموزشی استانی شهرداریها و دهیاریها در سال 88 اعلام شد


تهران  - خبرگزاری کشاورزی ایران

گروه: صنایع و توسعه روستایی


معاون آموزشی پژوهشکده مدیریت شهری و روستایی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از جذب و ابلاغ اعتبارات آموزشی سال 1388 شهرداریها و دهیاریهای کشور به تفکیک استانها خبر داد.


به گزارش ایانا از روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، معاون آموزشی پژوهشکده مدیریت شهری و روستایی سازمان با بیان خبر فوق افزود: در راستای تحقق آموزش پرسنل شهرداریها و دهیاریهای کشور، معاونت آموزشی پژوهشکده مدیریت شهری و روستایی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور اقدام به جذب و ابلاغ اعتبارات آموزشی سال 1388 شهرداریها و دهیاریها با توجه به شاخصهای تعیین شده در سال جاری کرده است.

 

رجب صلاحی افزود: بر این اساس یک میلیارد تومان به آموزش شهرداریهای کلانشهرها، شش میلیارد و 250 میلیون تومان به آموزش سایر شهرداریها و 500 میلیون تومان به سفرهای آموزشی شهرداریها اختصاص یافته است.

 

وی در ادامه گفت: همچنین یک میلیارد تومان به آموزش دهیاریها و 300 میلیون تومان نیز به سفرهای آموزشی دهیاریها اختصاص یافته است.

 

معاون آموزشی پژوهشکده مدیریت شهری و روستایی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در خاتمه از اختصاص 625 میلیون تومان به آموزش شهروندی در سال جاری خبر داد./کد خبر: 16O-8806-2206

/ 1 نظر / 45 بازدید
ذهن زیبا

وبلاگتون خیلی قشنگ بود لذت بردیم اگه میشه یه سری هم به سایت ذهن زیبا بزنید http://bmind.ir